Nejnovější: WHO podporuje používání vakcíny AstraZeneca Obchodní

Očekává se, že sponzoři, kteří mají vstupenky a chtějí se zúčastnit, obdrží určitou formu výjimky.

Asi 4,5 milionu lístků bylo prodáno obyvatelům Japonska. Asi 1 milion se prodalo do zahraničí. Před odložením před rokem organizátoři uvedli, že na Tokijské hry bude k dispozici celkem 7,8 milionu lístků.

Na olympijských a paralympijských hrách se představí 15 400 sportovců z více než 200 zemí, z nichž většina působí v „bublině“, která spojuje tréninková místa a zařízení s olympijskou vesnicí. Dalších deset tisíc dorazí a bude pracovat mimo bublinu – úředníci, soudci, sponzoři, média, hodnostáři a vysílací společnosti.

V Japonsku panuje velká pochybnost ohledně olympijských her, zejména ohledně přijímání zahraničních fanoušků kvůli viru Corona.

Otevírání olympiády je naplánováno na 23. července. Paralympijské hry budou následovat 24. srpna.

Kodaň, Dánsko – Dánští úředníci počkají další týden, aby zjistili, zda pokračovat v používání vakcíny AstraZeneca.

Skandinávská země byla první evropskou zemí, která přestala používat vakcínu AstraZeneca.

„Musíme se společně s dánskými farmaceutickými úřady a místními odborníky zabývat těmito záležitostmi hlouběji,“ řekl Søren Brewström, šéf dánské zdravotní agentury, a zdůraznil, že je to jeho agentura, nikoli dánská agentura pro léčivé přípravky, která se rozhodne přestat vakcína.

READ  Jaké jsou sankce, fungují někdy a mohou zastavit ruskou invazi na Ukrajinu?

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *