Nové uniklé obrázky ukazují Galaxy S24 Ultra vedle S23 Ultra

Nové uniklé obrázky ukazují Galaxy S24 Ultra vedle S23 Ultra

Jak se blížíme k oficiálnímu představení řady Galaxy S24, není žádným překvapením, že úniky nabývají na tempu a kazí vše, co Samsung plánuje předvést na své další akci Unpacked.

Uniklé obrázky a rendery Galaxy S24, Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra za posledních několik týdnů nám poskytly dobrou představu o tom, co můžeme očekávat z hlediska designu od všech tří modelů. V nejnovějším únikuuvidíme Galaxy S24 Ultra v těle vedle Galaxy S23 Ultra, odhalující rozdíly v jejich designu.

Galaxy S24 Ultra přichází s několika drobnými designovými změnami

Jak ukazují obrázky (ten černý je S24 Ultra), celkový design je velmi podobný a Samsung provedl jen pár změn. Otvor reproduktoru směřující dolů je jednou z nejviditelnějších změn a v horní části jsou nyní dva otvory pro reproduktor/mikrofon namísto pouze jednoho.

Samsung také zploštil spodní část pera S Pen, což může způsobit, že stisknutí pera S Pen bude trochu otravnější. Tlačítka hlasitosti jsou o něco větší a rám Galaxy S24 Ultra je trochu malý, protože Samsung u modelu Ultra udělal obrazovku o něco méně zakřivenou.

Když už mluvíme o rámu, Galaxy S24 Ultra bude používat titan místo hliníku, jak potvrdilo několik zvěstí v posledních několika měsících. Na těchto fotkách tomu není žádný viditelný náznak a i v reálném světě bude hlavním indikátorem toho, že telefon má titanový rám, pocit z ruky.

Zdroj těchto snímků také udává detaily, jako je kapacita baterie a počet megapixelů primárního fotoaparátu, přičemž oba zůstanou ve srovnání s Galaxy S23 Ultra nezměněny. Ve skutečnosti mnoho specifikací zůstane nezměněno v nadcházející řadě Samsung Galaxy S, z nichž některé mohou frustrovat hardcore fanoušky.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *