Nová přenosná obrazovka Asus vypadá, jako by byla vytržena z notebooku Duo

Asus ProArt Display PA147CDV je 14palcový dotykový monitor navržený jako sekundární displej pro tvůrce. S malým tvarovým faktorem a ultra rychlým poměrem stran 32:9 to vypadá, jako by Asus utrhl sekundární obrazovku Jeden z notebooků Duo A udělal z něj externí monitor.

PA147CDV byl technicky Bylo oznámeno loni v záříale Asus to aktuálně ukazuje v NAB 2022 Show v Las Vegas A oznamuje plány na uvedení obrazovky ve druhém čtvrtletí roku 2022 v Severní Americe za cenu, která ještě nebyla oznámena.

S jeho podporou pro Microsoft Pen Protocol 2.0 a CD určeným k simulaci funkcí Microsoft Surface DialAsus propaguje PA147CV jako příslušenství pro tvůrce, kteří hledají trochu obrazovky, aniž by investovali do obrovské druhé obrazovky nebo Tablet s dotykovou obrazovkou. Doufejme, že je levnější než konkurenční monitory s větší velikostí obrazovky.

Screen Dial může simulovat Microsoft Surface Dial.
Foto: Asus

PA147CDV má 14palcovou dotykovou obrazovku IPS s rozlišením 1920 x 550, vybavenou jedním portem HDMI a dvěma porty USB-C. Jeho držák umožňuje jeho horizontální nebo vertikální orientaci.

Kromě PA147CDV předvádí Asus také dvojici dalších monitorů, které budou vydány koncem tohoto roku. Displej ProArt OLED PA32DC 31,5 palce 3840 x 2160, který byl odhalena loni v záříVydání v Severní Americe je naplánováno na třetí čtvrtletí. K němu se připojí ProArt Display PA348CGV, 1440p Ultra HD displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, který byl oznámen. Zpátky na CES 2022. Aktualizujeme tento kus, pokud a jakmile se nám Asus vrátí ohledně cen.

READ  TIE Fighter Remade s moderní grafikou

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.