Zpráva WTA: Nemoc KO Simona Halepová ve Washingtonu

4. SRPNA: Rumunská bývalá světová jednička Simona Halepová musela ve středu odstoupit ze zápasu ve druhém kole na City Open ve Washingtonu, což umožnilo Rusku Anně Kalinské postoupit do čtvrtfinále.

Halepová, třetí nasazená v turnaji, prohrávala 7-5, 2-0, než zápas ukončila.

Kalinskaya pokračovala ve svém úspěchu ve Washingtonu, kde se jako kvalifikantka v roce 2019 dostala do semifinále. Ženský turnaj se v letech 2020 a 2021 během pandemie COVID-19 nekonal.

Zaregistrujte se a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

V dalších zápasech druhého kola šestá nasazená Estonka Kaya Kanepiová porazila Číňanku Lin Zhou 4:6, 6:4, 6:4. Australanka Daria Savileová porazila nejlépe nasazenou Jessicu Pegulaovou 7-5, 6-4. Kanaďanka Rebecca Marino zvítězila nad Němkou Andreou Petkovicovou 6-3, 3-6, 6-1.

Silicon Valley Classic Swap

Druhá nasazená Španělka Paula Padusaová byla dotlačena na maximum a ve druhém kole v kalifornském San Jose zvítězila nad Spojenými státy Elizabeth Mandelikovou 6-2, 5-7, 7-6 (5).

V dalších zápasech druhého kola Američanka Amanda Anisimová porazila osmou nasazenou Karolínu Plíškovou z České republiky 3-6, 7-5, 6-1 a sedmá nasazená Ruska Daria Kasatkina sesadila Spojené státy Taylor Townsend. 6-4, 6-0.

Třetí nasazený Tunisan Anas Jabeur, který se minulý měsíc dostal do finále Wimbledonu, měl hrát později ve středu večer s Američankou Madison Keysovou, bývalou finalistkou US Open.

— Úroveň Field Media

Zaregistrujte se a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

Naše kritéria: Thomson Reuters Trust Principles.

READ  Poslední: Česká Plíšková zaujímá první místo ve wimbledonském semifinále | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.