Nová nabíječka Apple MagSafe byla objevena v FCC spolu se čtyřmi novými telefony

Apple může mít na cestě novou verzi svého nabíjecího disku iPhone MagSafe. A Nový seznam FCC Pro „magnetickou nabíječku“ poprvé spatřil Blogger Dave Zatz Zobrazuje příslušenství s novým názvem modelu (A2548), které jinak vypadá shodně se současnou nabíječkou Apple (A2140). Nová nabíječka byla testována na řadě zařízení, včetně čtyř označených „Nový telefon“, které jsou rozhodně kompatibilní s očekávanými modely Apple iPhone 13.

V oficiálních dokumentech FCC není mnoho rad, co je nového. 9 až 5 Mac Poznámky Byl testován na všech čtyřech současných modelech iPhone 12 (označených jako „Legacy Phone“) a na čtyřech nezveřejněných zařízeních, což naznačuje, že tato nová nabíječka MagSafe by měla být kompatibilní s oběma generacemi. K dispozici je také diagram ukazující využití disku k nabíjení a Pár AirPodů. To je něco, co současná nabíječka MagSafe Technicky už bys to mohl udělat, ačkoli se magneticky nepřipojí k pouzdru AirPods jako u nejnovějších telefonů iPhone.

Tak co je nového? Dobře, Předchozí zvěsti Navrhli, že letošní iPhony by mohly mít v zádech zabudované silnější magnety, které mohou těžit z upraveného designu nabíječky MagSafe. Mluvilo se také o souboru Větší cívka pro bezdrátové nabíjení, a spekulace, že to může umožnit vyšší kapacitu a poté rychlejší nabíjení, což může opět vyžadovat aktualizovaný nabíjecí disk.

Nebo je to možná mírná revize, která je funkčně shodná s tím, co už je na trhu, něco 9 až 5 Mac Poznamenává, že Apple tak v minulosti učinil. Ať tak či onak, pravděpodobně bychom neměli dlouho čekat, než to zjistíme, protože se očekává, že Apple oznámí své nové iPhony tento měsíc, možná již příští týden.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.