Lost Soul Aside vydá Sony Interactive Entertainment

Sony Interactive Entertainment bude zveřejněno Hry Ultizero-pokročilý Akční RPG A PlayStation China Hero Project přezdívka Ztracená duše stranou Společnosti inzerované po celém světě. bude k dispozici Playstation 5 A Playstation 4.

Zde je přehled hry prostřednictvím Sony Interactive Entertainment:

První trailer k Ztracená duše stranou Vyšlo v roce 2016 a přitáhlo pozornost globálních hráčů a herního průmyslu. Hra byla původně vyvinuta nezávislým producentem Yang Bingem a byla pozvána společností Sony Interactive Entertainment, aby se připojila k „China Hero Project“ v říjnu téhož roku. S plnou podporou společnosti Sony Interactive Entertainment a jejích partnerů z herního průmyslu vytvořil Yang Bing v lednu 2017 hry Ultizero Games a nyní má vyspělý vývojářský tým s více než 40 lidmi.

Odehrává se ve světě fantazie, kde koexistují sci-fi, meče a superschopnosti, Duše ztracená stranou je RPG, které vypráví příběh Kazera po jeho náhodném sloučení se symbiont Arena. S bojem v srdci, Duše ztracená stranou Má bohatý a obohacující bojový systém, který dává hráči flexibilitu přizpůsobit svůj herní styl a výběr zbraní tak, aby odpovídaly jeho hernímu stylu aktuální bitvě.

od prvního zjištění, Duše ztracená stranou Získala uznání kritiků, včetně ocenění za nejočekávanější hru a grantu na vývoj od Epic Games, stejně jako silné domácí chvály v Číně, což upevnilo její pozici jedné z nejočekávanějších her od vývojáře z Číny.

Se silnou podporou China Hero Project společnosti Sony Interactive Entertainment, stejně jako s financováním vývoje a příležitostí přinést Ztracená duše stranou Pro globální publikum pokrok ve vývoji Ztracená duše stranou Producent Yang Bing uvedl v tiskové zprávě:

Sean Kelly, prezident softwarového obchodu, Sony Interactive Entertainment, dodal: „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Yang Bing a Ultizero, abychom uvedli jeho neuvěřitelnou vizi k životu a sdíleli Lost Soul Aside s hráči po celém světě.“

Níže se podívejte na nový trailer. Podívejte se na novou sadu screenshotů v galerii.

traktor

READ  Musíte vidět první skutečnou Creepypastu Elden Ring

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.