Norská spotřebitelská rada kritizuje nová pravidla pro Nintendo Fan Championship

Norská spotřebitelská rada kritizuje nová pravidla pro Nintendo Fan Championship

Možná si vzpomínáte, že minulý měsíc Nintendo představilo několik nových pravidel pro turnaje malých fanoušků. Pokyny byly velmi přísné a jen velmi málo lidí bylo s novými pravidly spokojeno. Možná vás však překvapí, že jedna vládní agentura z této zprávy také není nadšená.

Norská spotřebitelská rada se dozvěděla o nových pravidlech společnosti Nintendo a Thomas Iversen, jeden z jejích hlavních právních poradců, o této záležitosti hovořil pro norský web PressFire. Podle Iversena by Nintendo nemělo být schopno vytvořit tato nová pravidla, protože v době vydání Super Smash Bros neexistovala. Ultimátni. Kritizoval také omezení Nintenda na herní modifikace, něco, co bylo vyřešeno, když Nintendo před desítkami let prohrálo případ proti Galoob ohledně Game Genie. „Člověk by si myslel, že tento problém by byl do té doby vyřešen, pokud by použití nebylo v rozporu s autorskými právy,“ řekl Iversen.

Nakonec kritizoval zákaz Nintenda na vlastní konzole. Iversen řekl, že „takové omezení nerespektuje“. Inversen se domnívá, že toto pravidlo brání lidem s fyzickými problémy ve hře a zároveň poškozuje konkurenci. Existuje tedy několik důvodů, proč má Norská spotřebitelská rada problém s novými pravidly.

Pokud jde o to, co Norská spotřebitelská rada hodlá udělat v budoucnu, uvedla, že bude diskutovat s dalšími evropskými spotřebitelskými orgány, jak postupovat. Nicméně stojí za zmínku, že by to nebylo poprvé, co Norská spotřebitelská rada právně zpochybnila Nintendo. Kvůli nim nyní mohou evropští uživatelé zrušit předobjednávky digitálního Switche a Nintendo bylo nuceno nabídnout hráčům v EU bezplatné doživotní opravy konzolí Nintendo Switch.

zdroj / přes

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *