Ženich podveden BFF do brutálního svatebního žertu plánovaného nevěstou

Byla nevěstou Prank-ensteina.

Kalifornského ženicha nechal v stehech hlasitý náhubek, který jeho nejlepší přítel odrazil tím, že se na své svatbě převlékl za nevěstu. Klip z epické manipulace s manželstvím Aktuálně má více než 588 000 zobrazení na TikTok.

„Naštěstí se nestydím,“ řekl Stephen Garlata z Riverside (26) Jam Press o žertu, ke kterému došlo poté, co se v dubnu 2022 uvázal se svou ženou Lauren Bartoli (25).

Austin Quentz, nejlepší přítel prodavače aut, se rozhodne oddělit trans pár během tradičního odstraňování snubního prstenu. Podle Garlatty to jeho přítel a snoubenka plánovali Marital Recol na měsíc.

Výsledný minutový klip ukazuje ženicha, jak sedí se zavázanýma očima na židli, zatímco, aniž by to tušil, se před ním jeho nejlepší kvintesa potuluje ve svatebních šatech. Mezitím Garlatova nevěsta, Bartoli, Barber, stojí stranou a čeká na dovádění.

Najednou Quentz zkroutil šaty, aby odhalil kravatu, a v tu chvíli Bartoli nasměrovala ruku svého nepozorného budoucího manžela na jeho nohu. Když se Garlatta dotkl toho, o čem věří, že je jeho milenka, pomocí zubů stáhne krajku z tváře svého přítele, zatímco se dav řítí dovnitř.

Ženicha v Kalifornii se zavázanýma očima škádlil jeho nejlepší přítel, který se během svatby páru převlékl za nevěstu, aby odstranil tradiční krajku.
Jam Press Vid / @stephengarlatta1
Ženich Stephen Jarlata (vlevo) sundá podvazek z nohy svého nejlepšího přítele Austina Quintze.
Ženich Stephen Garlata (vlevo) sundává podvazek z nohy svého nejlepšího přítele Austina Quintze.
Jam Press Vid / @stephengarlatta1

Když ženich zaslechl smích, sundá si z očí pásku z očí a pak si uvědomí, že byl zasažen, a zhroutí se do záchvatu smíchu. Klip končí tím, že Garlatta objímá kostýmovaného vtipálka, zatímco přihlížející vybuchují jásotem.

Garlatta nakreslil boční rozdělenou scénu. „ona [Lauren] Řekl: Polož toho slepého a sedni si tam. „Byl jsem zmatený a nevěděl jsem, co se děje,“ vzpomíná ženich. „Původně mi řekla, že to nechce udělat, protože je stydlivá, tak jsem řekl: „Když nechceš, nemusíš.“

Což vedlo k šoku ženicha na recepci.

READ  Halo Infinite vám umožní vytlačit nepřátele ze smyčky hry

„Cítil jsem, že se šaty vedle mě pohnuly, a řekl jsem: „Do prdele! Řekl.

Na otázku, jak se nemohlo poznat, že nevěsta není Bartoli, jí Garlata udělal křídu. Později se také dozvěděl, že Quentz strávil „20 minut“ holením nohy v rámci přípravy na žert.

Garlatta si uvědomuje, že ano.
Garlatta si uvědomuje, že ano.
Jam Press Vid / @stephengarlatta1

Naštěstí se ženich usmívá.

Moje první myšlenka byla: ‚Panebože, to je skvělé!‘ řekl. „Vím, že to všichni považovali za vtipné.“

TikTok se také zašíval na svatební maškarní párty, přičemž jeden komentující křičel: „Podívej se mu do tváře.“

Další řekl: „Blízcí přátelé.“ „Nezlobil se, jen začal plakat smíchy.“

Jeden fanoušek zvolal: „Ty šaty na tom vypadají dobře!!!!“

"Díky bohu, nejsem v rozpacích," řekl Garlata.
„Naštěstí nejsem v rozpacích,“ řekl Garlata.
Jam Press Vid / @stephengarlatta1

Dvojice tahu nohou zjevně představuje poslední eskalaci probíhající žertovné války mezi Garlattou a jeho druhou polovinou. „Dělám si s ní srandu [Lauren] Po celou dobu, takže si myslím, že to mohl být její vtip o pomstě,“ řekl a přísahal, „vezmu to zpět.“

V mnohem méně úspěšném dubnovém svatebním triku žena Náhodou vyhodit do povětří den její velké sestry vtipným výkřikem „namítám“ během večírku na vázání uzlu.

Garlatta a jeho nová manželka Lauren Bartoli.
Garlatta a jeho nová manželka Lauren Bartoli.
Jam Press / @stephengarlatta1

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.