PUBG dostane zničitelná prostředí, přejít na Unreal Engine 5 a další v roce 2024

PUBG dostane zničitelná prostředí, přejít na Unreal Engine 5 a další v roce 2024

PUBG má během roku 2024 získat několik nových funkcí, které slibují dramatickou změnu hry.

Free-to-play battle royale, která zůstává jednou z nejhranějších konzolových a PC her na Steamu šest let po svém uvedení, dostává v průběhu kurzu zničitelná prostředí, přechod na Unreal Engine 5, uživatelsky generovaný obsah a další. tohoto generála.

Vývojář Krafton také poukázal na nové kooperace (ty se v poslední době staly velkou součástí PUBG), vylepšení matchmakingu a příslib zvýšených opatření proti cheatům.

Letmý pohled na nadcházející zničitelná prostředí v PUBG. Obrazový kredit: Crafton.

Pokud jde o zničitelná prostředí, Crafton řekl, že hráči budou moci strategicky ničit části budov nebo stavět obranné bariéry, což zase otevře nové útočné cesty nebo bezpečné zóny. Myšlenka je, že zničitelná prostředí přidají do hry novou, „dynamickou“ vrstvu strategie a taktiky. Očekávejte náhled v dubnové aktualizaci s následnými vylepšeními.

Krafton také plánuje vydávat aktualizace hry se zbraněmi každé dva měsíce jako součást kampaně na „podporu stabilního ekosystému a poskytnutí větší rozmanitosti možností pro hráče“. Hráči si mohou vyzkoušet zbraně v Gunplay Labs v Arcade, než z nich vystřelí. Krafton také pracuje na prvcích zaměřených na přežití a vylepšuje režimy pro „příležitostnější“ herní zážitek, což naznačuje, že vývojář má zájem rozšířit publikum hry. Crafton řekl, že přechod na Unreal Engine 5 „znamená začátek vzrušující cesty“ (PUBG je v současné době postaveno na Unreal Engine 4).

Mezitím obsah vytvářený uživateli dodává PUBG Fortnite vibrace. Cílem je „umožnit hráčům vytvářet a interagovat s vlastním obsahem a podporovat živý ekosystém řízený tvůrci,“ dodal Crafton.

PUBG bylo spuštěno na PC přes Steam v březnu 2017 a stalo se jednou z největších her na světě. V lednu 2018 PUBG nastavilo na Steamu dosud nejvyšší počet souběžných her pro jednu hru s ohromujícími 3 257 248 hráči online ve stejnou dobu. Od té doby se PUBG spustilo na konzolích a na mobilních zařízeních, z nichž poslední zaznamenala více než miliardu stažení.

READ  Widgety pro uzamčení obrazovky pro iOS 16 jsou nyní k dispozici od společnosti Google

Zatímco konzolová a PC verze PUBG je daleko od výšek nastavených během prvních let hry, je stále velmi populární, se stovkami tisíc lidí hrajících na Steamu v kteroukoli chvíli.

Wesley je britským redaktorem zpravodajství IGN. Najdete ho na Twitteru na @wyp100. Wesleyho můžete kontaktovat na adrese [email protected] nebo důvěrně na adrese [email protected].

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *