Některé displeje Pixel 8 Pro mají pod sklem zářezy

Některé displeje Pixel 8 Pro mají pod sklem zářezy

Někteří majitelé Pixel 8 Pro si všimli kruhových hrbolků na několika místech obrazovky, které se zdají být výsledkem něčeho, co tlačí na spodní stranu, která je měkká a křehká, 6,7palcového OLED panelu.

Žádný vliv na krycí sklo Gorilla Glass Victus 2. Jednou z možností je, že nerovný povrch, na kterém obrazovka spočívá, vytvořil prohlubně. Objevují se zkázy Pro potvrzení polohy některých součástí, které mohou tlačit na spodní stranu obrazovky. Další věc, kterou je třeba vzít v úvahu, je, že ve výrobním procesu existuje něco, co dělá prohlubně.

V současné době nemá Pixel 8 Pro žádný vliv na dotykovou funkci nebo kvalitu obrazu, zatímco zářezy nejsou skutečně viditelné, pokud se na ně nedíváte ve správném úhlu v ideálním osvětlení. Někteří lidé se však obávají, že hrbolky/prohlubně se časem zhorší, až dojde k poškození obrazovky.

Hrbolky se s určitou konzistencí objevují na horním okraji přes několik fotografií sdílených v souboru Komunitní téma Od více vlastníků. Dva kopce jsou vidět nalevo od přední kamery a jeden napravo. Na levém a pravém okraji poblíž obvodu je jich více.

Existují desítky zpráv a někteří již požádali Google o náhradu. Osobně jsem si toho u Pixel 8 Pro nevšiml a není jasné, zda se jedná o rozšířený problém. Zařízení RMA však mají stejný problém, takže to nemá smysl. Ostatní požadují prodlouženou záruku, pokud se tento problém zhorší.

Více o Pixel 8 Pro:

Díky Marku

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

READ  Nintendo Switch Online + Expansion Pack přidává 5 her SEGA Genesis, včetně Altered Beast

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *