Lisina nejnovější skladba

Tropická deprese Lisa zpomaluje v zálivu CampecheSedí přes střední zemi. Pojďme k průzkumům, protože máme spoustu věcí, o kterých si můžeme povídat, stejně jako o víkendu a také v následujícím týdnu. Když přemýšlíte o tom, co se tady děje, tyto nečistoty jsou z vás zjevně pryč. A to je podivně zastíněná oblast, mírná šance, že bychom mohli v příštích pěti dnech vidět určitý vývoj. Takže to, co nyní vidíme, je, že tato lineární čára je jen pro nízký tlak, který tam je. Zatím to není zorganizováno, ale centrum pro hurikány věří, že když postoupíme později touto dobou a v následujícím týdnu, mohli bychom ve středu ve čtvrtek zaznamenat slabou oblast poklesu tlaku. To začne ovlivňovat naše počasí příští týden a navíc nám to dá hodně tropické vlhkosti. Náš vítr se trochu zvedne. A pak ve čtvrtek můžete vidět, že počasí v této oblasti naráží na vrchol Spojených států. Takže to, co hledáte, je déšť, vítr, zábava a plážová eroze, prostě MESSY setup od MIDWEEK. Takže budeme sledovat, kde budeme tento týden pozorovat nejnižší přeháňky a bouřky příští týden. Pohne se vítr a budou hrozit mraky zábavy. Prostě bude MESSY ÚTERÝ, STŘEDA A ČTVRTEK. Potřebujete se bát větru? Nyní odpověď zní ne, zvládneme poryvy větru o rychlosti 35-40 mph. Na nás moc nezáleží, ale bude hodně pršet a mraky na stezkách budou jednou z hrozeb, které budeme sledovat na vrcholu těch, kde se drsná plážová eroze změní v chaotický pohybující se systém do vnitrozemí, ale přesune se v pátek. Pak dostaneme zaplaceno a budeme milí a silní, abychom o nadcházejícím víkendu mohli skvěle pracovat. Nepřestávejte tedy předpovídat neodolatelně stálý jednoduchý vánek, který v předpovědi udržuje bouřlivou sprchu. Stejná nabídka v neděli. Trochu méně pršelo, ale všimli jsme si šipky větru, když jsme vstoupili v pondělí. Tato osoba bude plout pryč z oceánu a to pomůže udržet teploty příjemné a pohodlné. Ale nakonec se dostaneme k té tropické vlhkosti, která opravdu začíná v úterý. Hlasování na vlnové délce, bohužel, tento víkend není opravdu dobré ani šest stop blízko Golfského proudu a vánek může být zítra klidně zábavný, takže 4 až 7 stop, takže zítra se vydejte na velmi malé vydání. Až do poloviny 80. let a větrno jako my až do soboty v neděli. Tropická vlhkost se přesune od úterý do zimních dešťových časů od středy do čtvrtka. A pak FR

READ  Podle svědků bylo při útoku v Etiopii zabito více než 200 lidí

Tropická deprese Lisa zpomaluje v zálivu Campeche


Video nahoře: Nejnovější předpověď meteorologů v První varování, Lisa se pohybuje nad zálivem Campeche jako tropická deprese. Očekává se, že dno dosáhne v pátek nebo v sobotu večer. Od pátku v 17:00 je Lisa 235 mil západně od Ciudad del Carmen v Mexiku. Má maximální vítr o rychlosti 30 mph a pohybuje se severozápadně rychlostí 5 mph. počasí | radar | hurikány | Provoz | uLocal | Facebook | Twitter | Podle meteorologů WPBF First Warning Outlook by se měl Lisa do pondělí rozptýlit. „Florida není ohrožena,“ uvedla Národní meteorologická služba ve své nejnovější aktualizaci předpovědi. „Očekává se, že Lisa nebo její ostatky se po zbytek víkendu zastaví nebo budou unášet na jih.“ Informativní: 2022 WPBF 25 První varování Průvodce přežitím po hurikánu Sledování a varování V tuto chvíli nejsou v platnosti žádné sledování ani varování. Obnova po hurikánu Ian Zůstaňte v obraze s nejnovějšími aktualizacemi počasí s aplikací WPBF 25 News. Stáhnout si ho můžete zde.

Video nahoře: Nejnovější předpověď meteorologů První varování

Lisa pohybující se nad zálivem Campeche v podobě tropické deprese. Očekává se, že se stane nejnižší zbývající úrovní v pátek nebo v sobotu v noci.

Od pátku v 17:00 je Lisa 235 mil západně od Ciudad del Carmen v Mexiku. Má maximální vítr o rychlosti 30 mph a pohybuje se severozápadně rychlostí 5 mph.

počasí | radar | Tornáda | dopravní pohyb | uLocal | Facebook | Cvrlikání | Instagram

První upozornění na předpověď počasí

Očekává se, že se Lisa do pondělí rozplyne, hlásí meteorologové WPBF First Warning. Floridě nic nehrozí.

„Očekává se, že Lisa nebo její zbytky se po zbytek víkendu zastaví nebo budou unášet na jih,“ uvedla Národní meteorologická služba ve své nejnovější aktualizaci předpovědi.

informativní: 2022 WPBF 25 První průvodce přežitím po hurikánu Varování

Hodinky a varování

V tuto chvíli nejsou v platnosti žádné hlídky ani varování.

Hodinky: Šortky WPBF 25 Storm: Pomalé bouře

Toto přichází jako soubor Očekává se, že porucha přinese na Floridu vlhkost jak to je Přestavba pokračuje po hurikánu Ian.

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími aktualizacemi počasí s aplikací WPBF 25 News. Můžete si jej stáhnout tady.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.