Neeraj Chopra odhaluje alternativní profesní dráhu, kterou by si zvolil

Neeraj Chopra odhaluje alternativní profesní dráhu, kterou by si zvolil


že já

Bengaluru, 5. prosince

Indický mistr světa a zlatý olympijský medailista, oštěpař Neeraj Chopra, odpověděl na některé zajímavé otázky o svém životě, od jeho oblíbeného sportovního filmu až po to, jaký by byl, kdyby nebyl sportovcem.

Hvězdný oštěpař byl v Bengaluru, aby promluvil na setkání vedoucích představitelů laboratoře Royal Challengers Bangalore Innovation Lab s Indií.

Na akci hrál rychlou hru.

Na první věc, která ho napadne, když vidí Bengaluru, Neeraj řekl: „Trénoval jsem zde v sezóně 2016-17, pamatuji si to. Bylo to opravdu dobré.“ Neeraj řekl, že pokud jde o hraní kriketu, umí dobře odpalovat a mísit, i když preferuje trénování bhatta (házení) styl bowlingu.

„Umím dobře odpalovat. Můžu také hodit pár dobrých koulí bhatta, když mě o to požádám,“ řekl Neeraj.

Neeraj řekl, že jeho vzorem je oštěpař Jan Železný, který má v tomto oboru světový rekord. Je to atlet z České republiky, který drží rekord v nejlepším mužském hodu oštěpem na vzdálenost 98,48 metru. Je také světovým a olympijským vítězem.

Když se ho zeptali na svůj oblíbený sportovní film, Neeraj odpověděl: ‚Bhaag Milkha Bhaag‘. Film je inspirován životem legendární indické atletky Milkha Singh a byl uveden do kin v roce 2013.

O tom, jaký by byl, kdyby nebyl sportovec, Neeraj řekl: „Moc rád fotím. Rád fotím, ať jdu kamkoli.“

Když byl požádán, aby jmenoval nejstylovější hráče kriketu, Neeraj řekl: „Shreyas Iyer, hodně miluje sportovní oblečení a boty. Shubman Gill a Virat Kohli jsou také styloví.“

Tento rok byl pro Neeraje nezapomenutelný.

Neeraj splnil očekávání a získal zlatou medaili na Asijských hrách. Jeho krajan Kishore Kumar Jena získal stříbrnou medaili, když indičtí atleti předvedli 4. října na olympijském stadionu v Hangzhou nabitý výkon. Neeraj obhájil svůj titul a psal historii v této kontinentální akci.

READ  Vítězové aukce Eurovision Song Contest získají trofej pro ukrajinskou armádu


#kriket
#oštěp
#NeerajChopra
#ViratKohli

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *