Český útočník v hodnotě 40 milionů eur na radaru v Barceloně na léto

Český útočník v hodnotě 40 milionů eur na radaru v Barceloně na léto

Barcelona utrpěla neúspěch při pronásledování Erlinga Hollanda, protože věřila, že útočník Erlinga Hollanda zavře na cestě do Manchesteru City.

21letý hráč řekl, že byl vysokým cílem pro Joan LaBorda & Co. Borussia Dortmund míří do léta po úžasných výkonech, kterých dosáhl za poslední dva roky. Zdá se však, že se přiklání k návštěvě Etihad Stadium.

S ohledem na tento vývoj již legendy La Ligy seřadily alternativy, jak je vidět na opcích Bayernu Mnichov Roberta Lewandowského. Chybné duo Chelsea Romelu Lukaku a Timo Werner jsou také považováni za na pořadu jednání pro Bar பார்a.

Nyní, Mundo Deportivo Bayer Leverkusen bude spolu se jménem útočníka Patricka Schicka považovat Barcelonu za plán B, pokud jim budou služby Holandska chybět.

Šestadvacetiletý hráč má od svého přestupu do Bayernu v roce 2020 vynikající formu. Po dobré úvodní sezóně Die WorkselfCzech Republic International zažila produkční kampaň UEFA Euro 2020 loni v létě a je silná v probíhající kampani.

Schick v sezóně 2021/22 vstřelil 20 gólů z 20 zápasů v Bundeslize, průměrně jen jeden gól každých 78 minut. Ke svým 20 zásahům má tři asistence.

Transfermarkt odhaduje jeho aktuální tržní hodnotu na 40 milionů, ačkoli vzhledem k jeho smlouvě s Leverkusenem do roku 2025 bude bundesligový tým za svá drahocenná aktiva požadovat vyšší částky.

Shik, který je momentálně mimo hru se zraněním, se ukázal jako talentovaný operátor v klubu i na mezinárodní úrovni. V 26 letech vstupuje do vrcholných let své kariéry a může se ukázat jako cenná dohoda pro Barcelonu.

Jakákoli akce by však závisela na Hollandově rozhodnutí a ceně, kterou Leverkusen Schickovi připíše.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *