Nečekejte Nintendo Switch 2 dříve než v dubnu 2025

Nečekejte Nintendo Switch 2 dříve než v dubnu 2025

Nintendo naznačilo, že navazující konzole pro Switch bude vydána nejdříve v dubnu 2025.

V relaci Q&A zaměřené na investory přeložil GamesIndustry.bizPrezident Nintenda Shuntaro Furukawa potvrdil, že jeho prognóza pro aktuální fiskální rok nezahrnuje prodeje konzole nazvané Switch 2.

Aktuální fiskální rok Nintenda končí 31. března 2025, což znamená, že Switch 2 vyjde nejdříve 1. dubna. Tento týden Nintendo oznámilo plány oznámit Switch 2 během tohoto fiskálního roku, ale ne během červnového Nintendo Direct.

Mezitím Furukawa potvrdil, že Switch 2 bude nadále používat systém Nintendo Account, který je již zaveden pro hry Switch a Nintendo handheld. Jinde Furukawa řekl, že Nintendo v tuto chvíli kvůli jednoduchosti nazývá konzoli „nástupcem Nintendo Switch“.

V únoru, Zprávy naznačují, že Switch 2 bude odložen až na první měsíce roku 2025. Jak bylo oznámeno Bloomberg, v gc, A eurogamer, Zdroje tvrdily, že Nintendo vydavatelům řeklo, že Switch 2 měl být původně vydán na konci roku 2024, ale nyní se očekává, že bude odloženo na „nejdříve v březnu 2025“.

Nejnovější údajné podrobnosti jsou k dispozici Vypínač 2 Nebyla to první fáma, která se rozšířila o nové konzoli Nintendo. poslední Údajné uniklé podrobnosti Navrhli, že zařízení bude obsahovat magnetické verze Joy-Cons a možná umožní hráčům používat také jejich staré ovladače. Pokud je třeba těmto nejnovějším fámám věřit, budete si moci své fyzické a digitální hry užít také na Switch 2.

Chcete-li se dozvědět více o tom, čím by se Switch 2 mohl nakonec stát, můžete si přečíst vše, co o něm víme Další konzole společnosti.

Wesley je britským redaktorem zpravodajství IGN. Najdete ho na Twitteru na @wyp100. Wesleyho můžete kontaktovat na adrese [email protected] nebo důvěrně na adrese [email protected].

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *