Česká pošta vydává unikátní vánoční vonné známky

Česká pošta vydává unikátní vánoční vonné známky

Tradice zasílání vánočních přání se tak dále umocňuje

Není to tak dávno, co bylo zasílání dopisů poštou hlavním způsobem komunikace. S rozvojem technologií a digitalizací však lidé rychle ustoupili od pohlednic a ručně psané korespondence.

I když je pravda, že nyní rádi posíláme e-maily a textové zprávy, tradice zasílání vánočních přání přes svátky v mnoha zemích stále existuje. A co víc, erupce COVID dále podpořila tuto tradici, protože lidé hledali způsoby, jak se zapojit do osobní a emocionální komunikace spíše než e-maily, textové zprávy a hovory.

Speciální logo s vánoční tématikou

Česká pošta minulý měsíc vydala logo s vánoční tematikou, které slibuje, že vánoční přání a dopisy lidem ještě vylepší. Zatímco vánoční známky nejsou novinkou, nová česká známka je unikátní tím, že má slavnostní vůni. K tomuto originálnímu nápadu se vedoucí výroby značky České pošty Martin Holi podělil:

„Vánoce jsou asi nejkrásnějším obdobím v roce. Přestože objem dopisů a pohlednic na doručovací síti České pošty již řadu let klesá, tradice zasílání vánočních přání blízkým a přátelům je stále oblíbená, zejména v dnešní éra vlády. Doufáme, že uspějeme.

Vánoční razítko s vůní (Zdroj: Česká pošta)

Nová loga obsahují klasická vánoční témata, jako jsou slavnostní ozdoby, větvičky a perníčky. Také místní říkají, že nové logo voní jako hřebíček, perník a vánoční punč.

Speciální známky lze zakoupit za 19 Kč (0,75 EUR) a používat je k zasílání dopisů do hmotnosti 50 gramů. Česká pošta vytiskla 3,5 milionu vánočních vonných známek.

READ  Bývalý český voják odsouzený za boj s proruskými separatisty na Ukrajině

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.