Natáčení třetí sezóny „Nadace“ bude v Praze pokračovat od 6. března

Natáčení třetí sezóny „Nadace“ bude v Praze pokračovat od 6. března

Po několika zpožděních produkce byla vydána 3. řada sci-fi série Apple TV+ instituce Natáčení má konečně v Česku pokračovat od 6. března. Uzávěrka zpráv tento týden. Tato zpráva přichází pouhé dva týdny poté, co byli herci a štáb, kteří se vrátili do České republiky, nečekaně posláni domů, protože produkce řešila „problémy s rozpočtem a fyzickou produkcí“.

instituce Téměř třetina jeho třetí sezóny se natáčela ve studiích v Praze a na dalších místech v České republice včetně Mostu loni v létě, než byla produkce kvůli stávce SAG-AFTRA rozpuštěna. Očekávalo se, že výroba bude obnovena tento měsíc před dodatečným zpožděním, které se zdá být rychle vyřešeno.

Zatímco zpráva je pro fanoušky dobrá instituce, budoucnost série v Praze nemusí být jasná. Deadline uvádí, že zbytek 3. řady se bude natáčet v České republice i v Polsku, což během produkce v loňském roce nebylo oznámeno. Tento krok naznačuje možný odchod z České republiky v budoucích sezónách seriálu.

Na motivy dlouhotrvající románové série legendárního autora sci-fi Isaaca Asimova, instituce Mapuje příběh skupiny exulantů z jiného světa, kteří se spojili, aby zajistili budoucnost lidstva. Asimov založil mnoho myšlenek ve svém příběhu na vzestupu a pádu Římské říše, původní trilogii vydal v 50. letech, po níž následovala dvojice pokračování a dvojice prequelů v 80. a 90. letech.

instituce Hrají Lee Pace, Jared Harris, Lou Lobel a Leah Harvey v hlavních rolích a ve vedlejších rolích se objevují Laura Byrne, Cassian Bilton, Terrence Mann, Isabella Loveland, Kulvinder Gere, Ella Rae Smith, Holt McCallany, Rachel House a další. Nimrat. Corr, Ben Daniels a Dimitri Leonidas.

Sérii vyvinul David S. Goyer, který také slouží jako showrunner a výkonný producent. Goyer bude sloužit jako režisér pro první dvě epizody ve třetí sezóně seriálu instituceDalší epizody ale nebudou režírovány tak, jak bylo plánováno loni v létě.

READ  Ex-Gwinnett County, Auburn fotbalová hvězda soupeří o 'The Bachelor' | zábava

První sezóna instituce Natáčelo se na Maltě a debutovalo na Apple TV+ v roce 2021. Druhá sezóna, která se v roce 2022 přesunula do Prahy, Bylo to chváleno jako velký krok vpřed Po jeho vydání na streamovací platformě loni v létě.

Při výrobě instituce Obnovení je nakonec naplánováno na příští měsíc, ale loňská odstávka výroby, kvůli které o práci přišly tisíce místních pracovníků v průmyslu, by mohla mít nečekané následky na budoucnost série v České republice.

Oznámení z počátku tohoto měsíce, že výroba bude odložena na neurčito, následovaná rychlým obratem o dva týdny později, také poukazuje na některé větší problémy v zákulisí.

Členové místního průmyslu mohou být zaneprázdněni výrobou Blade Runner 2099 později letos na jaře, ale série je zamýšlena spíše jako jednorázová omezená série než jako dlouhotrvající série, v kterou producenti a fanoušci doufají. instituce.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *