NASA říká, že vesmírné smetí narazilo na střechu rodinného domu

NASA říká, že vesmírné smetí narazilo na střechu rodinného domu

Záhadný objekt, podezřelý z vesmírného odpadu, se zřítil do rodinného domu na Floridě, takže je šokoval a hledal odpovědi. Alejandro Otero, majitel domu v Neapoli, řekl, že objekt, který v něm shořel, mohl být buď vesmírný odpad, nebo meteorit. „Je to buď vesmírný odpad, nebo vesmírný meteorit. Je to 50/50,“ řekl. Oteroův syn byl v době nehody sám doma a slyšel hlasitou ránu. „Byl to obrovský zvuk,“ vzpomíná Otero, „málem to zasáhlo mého syna. Byl ve dvou místnostech a všechno slyšel.“ Po objevení těla Otero kontaktoval úřad šerifa okresu Collier. Ve videu vyjádřil nedůvěru a řekl: „Je to těžké? Svatá krávo. Děláte si ze mě srandu,“ když jeho syn vyhrabával předmět z díry v zemi. Otero byl po nehodě v šoku. „Třásl jsem se a byl jsem v naprosté nedůvěře. Jaká je pravděpodobnost, že na můj dům spadne něco tak těžkého, aby způsobilo tolik škody? A jak víš, jsem tak vděčný, že se nikdo nezranil.“ Otero má podezření, že objekt mohou být trosky z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS). NASA v pondělí potvrdila, že to bylo z Mezinárodní vesmírné stanice. NASA řekla: „Důvod pro to, aby trosky zůstaly a podle potřeby aktualizovaly modelování a analýzu.“ Trosky byly vzpěrou jejich letového podpůrného zařízení, vážící 1,6 libry a měřící 4 palce na délku a 1,6 palce v průměru. Více o tomto příběhu se dozvíte ve videu výše.

Záhadný objekt, podezřelý z vesmírného odpadu, se zřítil do rodinného domu na Floridě, takže je šokoval a hledal odpovědi.

„Měl válcový tvar a podle tvaru jeho vrcholu jste mohli poznat, že se pohyboval atmosférou tímto směrem, když hořel, což způsobilo spalování a tavení kovu v tomto směru,“ řekl Alejandro Otero, ředitel Neapole. . hostinský.

READ  Americký koronavirus: USA by mohly po dobu příštích šesti týdnů vidět 200 000 případů Covid-19 denně, říká bývalý ředitel CDC

Otero věří, že objekt by mohl být buď vesmírný odpad nebo meteorit.

„Je to buď vesmírný odpad, nebo vesmírný meteorit. Je to 50/50,“ řekl.

Oteroův syn byl v době nehody v domě sám a slyšel hlasitou ránu.

„Byl to obrovský zvuk,“ vzpomíná Otero.

Po objevení těla Otero kontaktoval úřad šerifa okresu Collier.

Ve videu vyjádřil nedůvěru slovy: „Je to těžké? Svatá krávo. Děláte si ze mě srandu,“ když jeho syn vyhrabával předmět z díry v zemi.

Otero byl po nehodě v šoku.

„Třásl jsem se a byl jsem v naprosté nedůvěře. Jaká je pravděpodobnost, že na můj dům spadne něco tak těžkého, aby způsobilo tolik škody? A jak víš, jsem tak vděčný, že se nikdo nezranil.“ Řekl.

Otero má podezření, že objekt mohou být trosky z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS).

NASA v pondělí potvrdila, že to bylo z Mezinárodní vesmírné stanice.

„Mezinárodní vesmírná stanice provede podrobné vyšetřování analyzující proces likvidace trosek a opětovného vstupu, aby zjistila, proč trosky zůstaly, a podle potřeby aktualizuje modelování a analýzu,“ uvedla NASA.

Trosky byly vzpěrou jejich letového podpůrného zařízení, vážící 1,6 libry a měřící 4 palce na délku a 1,6 palce v průměru.

Podívejte se na video výše a dozvíte se více o tomto příběhu.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *