„Je to trochu těžké“

„Je to trochu těžké“

Laila Fernandez se nedávno rozpovídala o svém osobním životě, o svém oblíbeném filmu a dokonce mluvila o životě vysokoškolačky.

Fernandez měl v roce 2023 zklamání, když na všech čtyřech grandslamových turnajích nepostoupil přes druhé kolo. Dokonce vypadla z nedávno skončeného US Open v prvním kole, turnaje, kde se v roce 2021 dostala do finále.

Jednadvacetiletá Kanaďanka byla loni v červnu na pokraji vypadnutí z první stovky žebříčku WTA ve dvouhře. Aktuálně je na 74. místě na světě.

Fernandes nedávno uspořádala na Instagramu sekci otázek a odpovědí, kde diskutovala o tom, jak zvládá studium, poté, co se jí fanoušek zeptal, zda denně trénuje a přestala chodit do školy.

„Skvělá otázka. Každé tělo je trochu jiné. Ale pořád absolvuji nějaké vysokoškolské kurzy online. Snažím se pokračovat ve vzdělávání mezi jednotlivými praxemi. Je to trochu obtížné, ale baví mě učit se nové věci,“ Leila Fernandez odpověděl.

Leila Fernandez prostřednictvím Instagram Stories

Další fanoušek se zeptal na její vztah a mladá tenisová hvězda měla veselou reakci.

„Ne. Bringley jeden hahaha,“ vtipkoval Fernandez.

Fernandez prostřednictvím Instagram Stories

Na otázku, jaký je její oblíbený Disney film, odpověděla filmovým plakátem „Lilo a Stitch“ S titulkem:

„Mohl bych se na tento film dívat milionkrát a nikdy by mě neomrzel.“

Leila Fernandez prostřednictvím Instagram Stories

Jedna uživatelka se také zeptala na její poslední koncert a Layla Fernandez odpověděla fotkou, na které se účastní nedávné show Lady Gaga, která byla také náhodou její první.

„Lady Gaga. Byl to můj první koncert a byl to úžasný zážitek,“ napsala.

Fernandez prostřednictvím Instagram Stories

Beatrice Haddad Maya porazila Leilu Fernandez na San Diego Open

Laila Fernandez na snímku na BNP Paribas Open.

Kanadská hráčka s divokou kartou Leila Fernandez nastupuje 13. září na San Diego Open proti sedmé nasazené Beatriz Haddad Maiaové. Dvacetiletý hráč však skončil se skóre 3-6, 7-5, 2-6.

READ  Hariharan „miluje práci“ se svým synem Akshayem na indo-polském filmu „No Means No“

Brazilskou tenisovou hvězdu pak z US Open ve čtvrtfinále vyřadila bývalá šampionka French Open Barbora Krejčíková. Česká republika ji porazila ve dvou setech po sobě 4:6 a 3:6.

Fernandezová se předtím utkala s Haddad Mayou třikrát a dvakrát vyhrála, její poslední vítězství bylo v srpnu doma na Canadian Open 7-5, 5-7, 6-3.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *