Říjnová nabídka Prime Day na Apple Watch: Prime Early Access Sale

chceš víc nabídky Amazon? Navštivte CNN Underscored’s Zamiřte do Prime Early Access Sale Pro plné pokrytí nejlepších slev, které lze během akce nalézt.

Několik týdnů po uvedení na pulty se nové Apple Watch Series 8 začnou prodávat letos v říjnu.

Nejnovější chytré hodinky od Applu byly Snížil na 349 dolarů na Hlavní prodejní akce s předběžným přístupem, což je úspora 50 dolarů a první velká sleva, kterou jsme u nového nositelného zařízení viděli. A pokud chcete větší velikost 45 mm, můžete také Získejte slevu 50 USD za pouhých 379 USD. V době psaní tohoto článku jsou obě varianty k dispozici v barvách Product Red a Midnight, každá s odpovídajícím popruhem.

Celkově nejlepší chytré hodinky

Apple Watch Series 8 nabízí vynikající sledování zdraví a kondice a rychlý výkon a v říjnu zaznamenaly první velký pokles ceny.

když jsme byli Recenzované Apple Watch Series 8 Minulý měsíc jsme to nazvali dobrým zlepšením (pokud se opakuje) oproti tomu, co bylo po dlouhou dobu Nejlepší chytré hodinky Můžeš koupit. Mezi velké novinky patří snímání teploty, které je navrženo tak, aby pomáhalo lidem, kteří se snaží otěhotnět, sledovat cyklus jejich vajíček, a detekce chyb, která pomocí senzorů zjistí, zda jste měli autonehodu, a může za vás zavolat záchrannou službu.

Bez ohledu na nové funkce je to podobné jako u samotných Apple Watch a nyní má o něco rychlejší výkon a stejné trvale skvělé funkce pro sledování zdraví a aktivity. Stejně jako u předchozích modelů je navržen tak, aby fungoval výhradně s iPhoneUmožňuje vám mít přehled o zprávách a oznámeních, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy.

Ti, kteří mají nejnovější Apple Watch, nemusí spěchat, aby získali řadu 8, ale pro každého, kdo má rád řadu 5 nebo vyšší, je to skvělá koupě – zvláště za tuto prodejní cenu.

READ  Nejlepší tým NFL spolu hraje spoustu online her na hrdiny

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *