Apple v novém rozhovoru sdílí, proč 11palcový iPad Pro nedostane displej Liquid Retina XDR a další

Displej Liquid Retina XDR je jednou z výjimečných funkcí iPadu Pro 2021, ale je k dispozici pouze u 12,9palcového modelu. Nyní v novém rozhovoru Scott Broderick z marketingu produktů iPad po celém světě a Vincent Joe z týmu Display Engineering sdíleli více informací o výzvách nového malého LED XDR displeje, proč nepřistál na 11palcovém iPadu Pro a mnoho dalšího více.

Brian Tong Posadil jsem se s Broderickem a Gu na rozsáhlý rozhovor zaměřený na rok 2021 M1 iPad Pro. Jednou zajímavou otázkou, kterou si mnoho lidí klade, je, proč si Apple ponechává nový Liquid Retina XDR displej pouze pro 12,9palcové modely.

To řekl Broderick:

O 11palcových uživatelích víme, že si s sebou rádi vzali super výkonný iPad v přenosném designu, který váží jednu libru. Takže se jim líbí jejich obecný vzhled. Zatímco uživatel, který si osvojil 12,9palcovou obrazovku, hledal největší plátno pro svou nejkreativnější práci na tomto produktu, mělo smysl přinést technologii XDR na 12,9palcovou obrazovku iPadu Pro.

12,9palcový iPad Pro je díky novému displeji Liquid Retina XDR o 0,5 mm tlustší a je o něco těžší než jeho předchůdce. Zdá se tedy, že Broderick ukazuje na myšlenku, že u 11palcových uživatelů iPadu Pro by nebylo oblíbené u o něco silnějších a těžších zařízení.

Dalším aspektem je to, že Apple věří, že tomu čelí Problém s omezením dodávek a zbrusu novým návratem zobrazení.

Mezi další zajímavé klipy v rozhovoru patří Gu talk o technických výzvách výroby a výroby nového displeje XDR pro iPad Pro, diskuse o nové funkci fotoaparátu Center Stage a další.

Podívejte se na celý rozhovor níže:

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

READ  Sony: Rozvoj kreativního talentu není tak jednoduchý jako utrácení peněz za něj

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *