Nápad influencera za milion dolarů na propagaci filmu Republic World

Nápad influencera za milion dolarů na propagaci filmu Republic World

Český influencer Kazma | Foto: Instagram

Propagační taktiky získaly tento týden nový standard, když influencer v České republice shodil z vrtulníku 1 milion dolarů. Kamil Bartoszek, významný influencer, televizní moderátor a filmař, nedávno rozvířil vlnu touto propagační kampaní pro svůj nadcházející film OneManShow: The Movie. Influencer, známý také jako Kazma, udělal marketingový tah z vrtulníku přelétajícího nad Lisou a Labim.

Kazmovým prvotním plánem bylo udělit finanční odměnu jednomu vítězi

Podle zprávy Khaleej Times Kazima chtěl, aby se lidé zúčastnili soutěže o jeho připravovaný film a rozluštili skrytý kód, aby našli peníze. Původně bylo v plánu rozdat všechny peníze jednomu šťastnému výherci. Když se však lidem nepodařilo kód rozluštit, rozhodl se Kazma rozdělit peníze všem soutěžícím.

Kamza na propagační akci svého filmu Onemanshow

Influencer poslal e-mail všem účastníkům s podrobnostmi o úkolu, který má být proveden. „Za pár dní nad Českou republikou přeletí nákladní vrtulník,“ oznámil český influencer na svém YouTube kanálu. Když Kazma konečně dodržel slovo a upustil peníze, peníze brzy pršely z nebe a tisíce lidí se rychle toulaly po polích, aby pomocí igelitových pytlů sbíraly, co se dalo, a měli jen jednu hodinu.

Dolarové bankovky si dorazilo vyzvednout 4000 lidí

Odhaduje se, že 4000 lidí údajně vybralo 1 dolarové bankovky. Online videa ukazují, jak někteří lidé používají padáky k vydělávání více peněz najednou. Poznámky jsou doplněny QR kódem, který odkazuje na online platformu, kde mohou výherci darovat peníze.

Kazma k videu, které nahrál, o tomto marketingovém triku popsal text: „První déšť za skutečné peníze na světě!“ Video má zatím více než 935 000 zhlédnutí a více než 46 000 lajků.

Před tímto kaskadérským kouskem Kazma ve videu řekl: „Dali jste nám spoustu nápadů, co bychom měli dělat s penězi, které nikdo nevydělal. Většinou nám píšete tyto tři věci: pomozte někomu, darujte peníze na něco dobrého a distribuujte je hráčům, kteří naši hru hráli, udělejte další nabídku s penězi.

READ  Český pivovar získal Cenu Evropské unie za dědictví

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *