The Real Housewives of Beverly Hills se vrací pro sezónu 12

Ahoj, dům Skutečné ženy v domácnosti Tato franšíza přivítala hosty na velmi očekávané premiéře nové sezóny Skutečné manželky z Beverly Hills, Zpět od 12. května v Hayu.

Zcela nové epizody Skutečné manželky z Beverly Hills Bude vycházet každý čtvrtek, ve stejný den ve Spojených státech. Každá epizoda je také k dispozici pro streamování na Hayu.

Postavy ze Sydney oslavily uvedení Hayu pro novou sezónu Skutečné manželky z Beverly Hills, Počítaje v to:
● večer známý reportér a programový ředitel, Justin Hill
● bývalý soutěžící MAFS, Dominika Calarco
● Úžasní vítězové závodů / hostitelé podcastů, Tim Ward
● zábavní reportér, Richard Reed
● Randění s publicistou a hostitelem podcastů, Jana Hawkingová

Během premiérového večírku se hosté dozvěděli novinky od oblíbeného fanouška Kyle Richards Jede do Sydney propagovat novou sérii.

Justin Hill v pořadu

Zpět pro sezónu 12 vzrušujících vrcholů a šokujících minim jsou The Housewives Kyle Richards, Lisa Rinna, Erica Jane, Dorit Kemsley, Garcel Poviz, Sutton Struck a Crystal Kong Minkoff. Nová hospodyňka sezóny, ale pevně usazená v lesku 90210 Diana Jenkinsová a přáteléTady je Zampino. sociální rezident Kathy Hilton Vrací se také jako přítel.

Od NBCUniversal je Hayu první plně předplatitelskou službou videa na vyžádání svého druhu – dostupná na 29 trzích po celém světě: Austrálie, Rakousko, Belgie, Kanada, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Hong Kong, Maďarsko , Island a Indie Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Filipíny, Polsko, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Spojené království na celé řadě zařízení (mobil, tablet, notebook, připojené televizory a vybrané konzole).

READ  Jak sledovat UEFA Nations League: Čas Španělsko vs Švýcarsko, živě zdarma

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *