Chevrolet Corvette Kart za 20 000 $ je vaší vstupenkou na sledování věčnosti dne

Chevrolet Corvette Kart za 20 000 $ je vaší vstupenkou na sledování věčnosti dne

Pokud jde o automatickou křižovatku a sledovat dnyExistují tisíce možností, co koupit. Ale buďme skuteční, Malý blok chevy je vždy odpovědí. Ve skutečnosti mi dovolte, abych tento bod uvedl jasněji: Korveta je vždy odpověď. Zeptej se mě, jak to vím. Nekupujte si však jen ‚Vette‘. Kupte si C6 LS2 z roku 2007, která byla přeměněna na Corvette připravenou k jízdě na trati. Je to jen 20 000 dolarů Od RP Exotics v St. Louis, Missouri.

vysoké body? Téměř vše. Jen se na to podívejte. Klec vypadá celkem dobře. Světelný pruh je příjemný dotek. Výfuk je velmi krátký a vypadá velmi hlasitě.

Nízké body? Je to automat, zadní světla jsou nová z přívěsu a nelíbí se mi barva. Kromě toho se toho ale hodně děje. křižníky C6 Jsou to opravdu rychlá auta. Bez toho otravného sklolaminátu? No, bude to jen rychlejší. Aby bylo jasno, nejedná se o Z06 nebo tak něco, ale LS2 stále produkuje 400 koní. Pravděpodobně k tomu můžete přidat ještě trochu víc, když už byla odříznuta i většina výfuku.

Lidi, bez tlumičů to zní správně:

Jako náčelníci, to Dělat Zdá se, že tento projekt je založen na názvu Salvage Corvette, která zaznamenala určité škody způsobené povodněmi, s největší pravděpodobností od hurikánu Harvey. Jen něco, co je třeba mít na paměti, i když je trochu uklidňující, že dobrá Vette nebyla obětována, aby se to stalo. Navíc má motokára najeto 97 568 mil. To stojí za zmínku jen proto, že si to někdo může koupit a Chyťte to na správné cestě.

Se vším, co bylo řečeno, je tato věc stále sladká.

Slyšel jsem lidi, jak se bijí křovím, když mluví o sledování auta. oni jenom Jednoduché polyuretanové pouzdro Miata je mimo naprostou nadvládu. Prostě Málo PSI Na zadních pneumatikách to bude všechno omáčka. Je pravda, že existují každodenní hry, které jsou levnější, ale pokud jde o zábavu za dolar? Nejsem si jistý, že se tomu někdo z nich může přiblížit.

READ  Galaxy S25 možná nebude používat Snapdragon globálně, pokud úsilí Samsungu přinese ovoce

Pošlete autorovi e-mail na adresu [email protected]

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *