Obchod Epic Games Store konečně dosáhl slušného úspěchu

Snímek obrazovky systému úspěchů obchodu Epic Games Store

obrázek: epické

Po svém spuštění v roce 2018 je Epic Games Store zpět až v říjnu 2021 a zaměřuje se na implementaci slušných úspěchů v hrách, které se tam prodávají a hrají.

Přestože se v minulých letech v některých hrách objevily úspěchy, vývojáři tyto úspěchy postavili na základě her od hry a Epic nyní tyto úspěchy nazývá „vývojářské úspěchy“.

Co začne dál Týden je další věc. Úspěchy na celé platformě, upečené přímo v obchodě, stejně jako vidíte na Steamu. Budou se jmenovat – počkejte – epické úspěchy a poběží na známém bodovém systému, pouze zde se tyto body budou nazývat „XP“.

Existují čtyři úrovně úspěchů – bronzová, stříbrná, zlatá a platinová – s platinovou úrovní získáte po získání 1000XP z jiných kategorií. Vychází příští týden, ale v pouhých šesti titulech pro začátek: Rocket League, Abyss, Pillars of Eternity, Qena, Zombie Army 4 A Alan Wake Remastered.

Odměny XP pro každou kategorii budou následující:

Bronz = 5-45 ZK

Stříbro = 50-95 ZK

Zlato = 100-200 XP

Platina = 250 XP

Pokud jde o ostatní hry, Epic říká, že vývojářům budou nyní k dispozici nástroje pro dosažení úspěchu a doufá se, že je „později v tomto roce“ představí více her. Konečně, pokud již sbíráte vývojářské úspěchy a přemýšlíte/trápíte se nad tím, co se děje, Zde je politika společnosti Epic vůči nim postupující vpřed:

Zmizí úspěchy vývojářů?

Ne, vývojářské úspěchy budou ve hrách stále účinné, pokud je vývojáři dříve integrovali a nechtějí se zabývat novým systémem Epic Achievements.

Co se stane s vašimi vývojářskými úspěchy v minulosti?

Pokud odemknete úspěchy vývojářů, nebojte se – o tvrdou práci nepřijdete. Pokud hra, která dříve používala úspěchy vývojáře, integruje nový systém Epic Achievements, proběhne postup a automaticky obdržíte účet XP.

READ  Xiaomi představuje chytré brýle s displejem MicroLED

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.