Náhled: Česká republika vs Moldavsko – předpověď, týmové zprávy, sestavy

Sports Mole přibližuje pondělní kvalifikaci mistrů Euro mezi Českou republikou a Moldavskem, včetně předpovědí, týmových zpráv a možných sestav.

republika Che A Moldavsko Seznamte se s vítězem, který bere vše, v pondělí večer podle zásluh Euro 2024.

Od druhého a čtvrtého národa ve skupině E dělí pouhé dva body, přičemž domácím stačí jeden bod a hostům tři.

Náhled soutěže

© Reuters

Česká republika by na úvod této skupiny očekávala poměrně pohodlnou cestu do finále vzhledem k velikosti týmů ve své skupině.

Zatímco však utrpěli jen jednu porážku – v Albánii – v sedmi zápasech, stály je tři remízy a stále je na čem pracovat, pokud se mají kvalifikovat na osm po sobě jdoucích mistrovství Evropy.

Jejich jediná výhra v šesti soutěžních zápasech přišla proti Faerským ostrovům, doma skončila 1:0 a poukázala na pokles kvality. Jaroslav Šilhaví‚Parní.

Navíc Česká republika v pátek večer remizovala v Polsku 1:1. Tomáš Suček Rovnováha je dosažena krátce po poločase.

Tento cíl se ukázal jako klíčový pro vyřazení Polska z rovnice, takže Česká republika zůstala jasným favoritem na to, aby si zajistila své místo v turnaji 24 zemí.

Stejně jako jejich hostitelé, pokud to v pondělí nepůjde tak, jak mají, ani Moldavsko si nezajistí postup do play-off, ačkoliv je v této fázi již dobře a skutečně proti přesile.

Byl to tým, který skončil za Lotyšskem v poslední UEFA Nations League, ale návrat osmi bodů ze čtyř zápasů během této kvalifikační kampaně je postavil do sporu.

V červnu porazil Polsko 3:2. Sergej KlesenkoPoté zajistili remízu v obráceném zápase proti stejným soupeřům a v pátek udrželi Albánii remízou 1:1.

Vladislav BabokloVyrovnání v 87. minutě nestačilo na to, aby Albánii zabránila v přímé kvalifikaci, i když to dále ukázalo, že by si měla být jistá, že v Olomouci způsobí velké rozrušení.

READ  Česká centrální banka Holup říká, že v únoru je možné velké snížení sazeb - Bloomberg News prostřednictvím agentury Reuters

V březnu udrželo Moldavsko na domácí půdě Českou remízu bez branek, ale k tomu, aby se poprvé kvalifikovalo na velký turnaj, potřebuje maximum bodů.

Trenér České republiky Jaroslav Šilhavý 17. listopadu 2023© Reuters

Silhavi proměnil útočné duo V Mojmir Side A Jan Kuchta Není překvapením, že v poločase proti Polsku nastupují na střídačce České republiky.

Thomas Guankara A Adam Hlošek zavedeny na jejich místa a mohou se ukázat jako jediné změny zahajovací sekvence.

Alex Krall Pokud chce Silhavi přinést čerstvé nohy do strojovny, existuje alternativa ve středu zálohy.

Mezitím bude Moldavsko donuceno alespoň k jednomu přechodu Ion-Kalin Revenko Stažen v poločase kvůli zranění proti Albánii.

Maxim Cojocaru Představen na jeho místě a v případě potřeby může být zastoupen na pravém obránci.

A kromě problémů s kondicí může být Klesenko ochoten zůstat se zbytkem týmu, který začal poslední zápas.

Česká republika Možná startovní sestava:
Staněk; Zima, Brabeck, Holz; Coufal, Sádliek, Souček, Doudera; Provot; Čvančara, Hložek

Možná startovní sestava Moldavska:
Raylian; Posmac, Baboglo, Craciun; Gojocaru, Ratta, Modban, Rebciuk; Kaimakov, Nicolaescu, Postolachi

SM slova zelené pozadí

Říkáme: Česko 2:0 Moldavsko

Moldavsko, které bojovalo o remízu s Albánií, je před tímto zápasem úctyhodné, protože usiluje o průlom na mezinárodní scéně. Cítíme však, že rozhodující bude kvalita a zkušenosti České republiky, kde gól v každém poločase zajistí profesionální vítězství.

Pro analýzu dat nejpravděpodobnějších výsledků, skóre a dalších pro tento zápas klikněte prosím sem.

Důležitá poznámka

Naši odborní partneři tipéři Sporida.com V tomto zápase se očekává více než 1,5 gólu. Klikněte zde Zjistěte, co dalšího předpovídají pro tuto hru a jejich osvědčené fotbalové tipy.Nad 1,5: Data

READ  Prosincové inflační překvapení otevírá dveře k rychlejšímu snižování sazeb v ČR | Článek

ID:529304:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect13875: