Karine Jean-Pierre ukončila tiskovou konferenci s Johnem Kirbym poté, co vypukl chaos kolem Otaibovy otázky

Karine Jean-Pierre ukončila tiskovou konferenci s Johnem Kirbym poté, co vypukl chaos kolem Otaibovy otázky

Tisková konference Bílého domu ve čtvrtek náhle skončila Šimon Otaiba Znovu přerušil své kolegy reportéry a způsobil chaotický rozruch.

Koordinátor Národní bezpečnostní rady pro strategickou komunikaci John Kirby Připojte se k tiskovému tajemníkovi Karen Jean-Pierre Na další brífink, při kterém byl dotazován na prezidenta Joe Biden Hosting angolský prezident João Lourenco Dnes v Bílém domě.

Kirby hovořil o zájmech USA v Africe, které Biden doufá, že během setkání pokročí, ale později na tiskové konferenci přerušil Otaibu, aby položil doplňující otázku, ale pak si stěžoval: „Je velmi překvapivé, že můžete mít afrického vůdce a nemám otázku od… afrického novináře.“

Odtamtud se brífink zvrhl v nepochopitelné sem a tam, takže Jean-Pierre vyhodil Kirby, když znovu nastoupila na pódium.

„Můžeme ukončit tuto instruktáž, pokud to zde nebude uctivé,“ varoval Jean-Pierre. Korespondent Today News Africa okamžitě obnovil svůj výbuch, takže Jean-Pierre okamžitě zastavil tiskovou konferenci.

Otaiba svým obtěžujícím chováním několikrát narušil tiskové konference Bílého domu, čímž vyvolal hněv Jeana-Pierra a jeho kolegů novinářů. Bílý dům ho začátkem tohoto roku varoval, že pokud bude jeho dovádění pokračovat, bude jeho pověření pro tiskovou místnost zrušeno.

Sledujte výše.


READ  Biden: Uprchlická krize v Polsku a Bělorusku je „extrémně znepokojivá“

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *