Po titulu mistra světa Astros opouští GM Click

Generální manažer Houston Astros James Click nedostane novou smlouvu, což je velmi neobvyklý krok, který tým oznámil v pátek – pouhých šest dní po vítězství na mistrovství světa.

Click byl najat z Tampa Bay Rays před sezónou 2020 a vypadal stále vzdálenější od majitele Jima Cranea.

Čtyřiačtyřicetiletý Klick na žádost o komentář okamžitě nereagoval.

Předpokládá se, že jde o první změnu na postu generálního manažera po světovém titulu od roku 1947, kdy Larryho McPhaila z Yankees nahradil George Weiss.

Klick v úterý na setkání generálních manažerů v Las Vegas řekl, že jeho smlouva vypršela 31. října a situace se neřešila.

Click strávil u Rays 14 let, začínal jako koordinátor baseballových operací, než se stal ředitelem baseballového výzkumu a vývoje týmu a ředitelem baseballových operací. Strávil tři sezóny jako viceprezident baseballových operací, než ho Houston najal.

na jiném místě

Finau 62 karet, postup o 4 rány v Houstonu

Tony Finau zakončil své úvodní kolo sérií birdie a pak nabral na síle rovnou do pátku, když zahrál 10 birdie, aby vyrovnal svou nízkou kariéru 62 pod parem a dostal se do velkého vedení na PGA Open Tour v Houstonu.

Mezi prvními startujícími byl 13 pod 127 a čtyři střely na Stanfordský kamenec Patrick Rodgers (63). Špatné počasí v předpovědi přestalo hrát po zbytek pátku.

• Maria Vassi prošla deštěm zředěným golfovým klubem Pelican Golf Club a na LPGA Tour zajela hladkou ranou s výsledkem 8 pod 62, což znamená, že na turnaji Pelican Women’s Championships v Belleair na Floridě stihla hned dva rany.

• Lídr bodů PGA Tour Champions Stephen Alker odpálil své druhé kolo v řadě bez utajení na Charles Schwab ve Phoenixu, 7-méně-64 stop o jednu ránu před Padraigem Harringtonem.

READ  Katie Poulter porazila Karolínu Plíškovou v Eastbourne a připsala si nejlepší výhru své kariéry | Ryan Peniston srazil Holgera Rona | tenisové novinky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.