Australian Open, den 8: Rafa Nadal projde testem Fabia Fogniniho v jasných barvách, místní superstar Ash Party zametá kolem osmi | Zprávy

Nejvýše postavená Ash strana získala dominantní vítězství 6-3 6-4 nad Američankou Shelby Rogersovou, aby se potřetí v řadě dostala alespoň do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále se po vítězství České republiky nad Belgičankou Elise Mertensovou 7-6 (5) 7-5 setká s 25. osazenkou Karolinou Mocovou.

15. února 2021 v 20:45 Mekky Al-Mukarramah místního času

Raphael Nadal zvítězil nad šestnácti nasazeným Italem Fabiem Foninim 6-3 6-4 6-2, aby se v pondělí dostal do čtvrtfinále tenisového turnaje Australian Open. Španělské druhé semeno, které se honilo za grandslamovým titulem č. 21, si udrželo vytrvalost proti Foniniho silnému úderu a skvěle odraženým úderům. A uspořádal schůzku ve čtvrtfinále s pátým semifinále Řecka Stephanosem Tsitsipasem, který se dostal do čtvrtfinále po devátém semifinále Matteo Perrettini odstoupil kvůli namáhání břicha. Mezitím nejlépe hodnocená strana Ash vyhrála dominantní vítězství 6-3 6-4 nad Američankou Shelby Rogersovou, aby se alespoň potřetí v řadě dostala do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále se po vítězství České republiky nad Belgičankou Elise Mertensovou 7-6 (5) 7-5 setká s 25. osazenkou Karolinou Mocovou. Zde jsou výherci od pondělí:

Matteo Perrettini v pondělí odstoupil ze zápasu čtvrtého kola na Australian Open proti řeckému Stefanosu Tsitsipasovi kvůli namáhání břicha. Turné poslalo pátého nasazeného Tsitsipase do dalšího kola, kde se setká se Španělem Rafou Nadalem o místo v posledních čtyřech úvodních grandslamových turnajích (Twitter / australianopen)

يوم أستراليا المفتوح 8

Andrey Roblev si zajistil postup do čtvrtfinále poté, co z akce odešel zraněný Nor Kasper Rudd. (Twitter / australianopen)

يوم أستراليا المفتوح 8

Jessica Bigula v pondělí pokračovala ve své snové kariéře na Australian Open, když porazila pátou osádku Elenu Svitolinu 6-4 3-6 6-3, aby se připravila na americký čtvrtfinálový zápas proti Jennifer Brady, která porazila Chorvatku Donnu Vekic. V po sobě jdoucích skupinách. (Twitter / australianopen)

يوم أستراليا المفتوح 8

Zdvojnásobil nabídku Rafaela Nadala vyhrát svůj 21. grandslamový titul vítězstvím 6-3 6-4 6-2 nad Fabiem Fonninim, což Španěla posunulo do čtvrtfinále v Melbourne Parku. (Twitter / australianopen)

يوم أستراليا المفتوح 8

Češka Karolina Močová se vzpamatovala z otřesného začátku tím, že v pondělí porazila Belgičanku Elise Mertensovou 7-6 (5) 7-5 a uspořádala čtvrtfinále zápasu Australian Open proti Ash Party světové jedničky. (Twitter / australianopen)

يوم أستراليا المفتوح 8

Čtvrtý nasazený Daniel Medvedev vstoupil v pondělí do čtvrtfinále dvouhry mužů Australian Open poprvé poté, co vyhrál MacKenzie MacDonaldová ve dvou setech. (Twitter / australianopen)

يوم أستراليا المفتوح 8

Jennifer Brady porazila 28. semeno Donnu Vekic v zápase čtvrtého kola 6: 1 7: 5 za 1 hodinu a 34 minut, aby se poprvé dostala do čtvrtfinále Australian Open. (Twitter / australianopen)

يوم أستراليا المفتوح 8

Ash Party vyzdvihla výzvu, které čelí nenasazená Američanka Shelby Rogersová dostat se do čtvrtfinále Australian Open již třetí rok po sobě, a to v pondělí velkým vítězstvím 6-3 6-4. (Twitter / australianopen)

READ  Asijské paralympiády: 16letá dívka Kishtwar, zlatá kompozitní taška Risi Archer

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *