Možné XI, předpověď zápasu, zpráva o show, předpověď počasí, podrobnosti o živém vysílání

V jedenáctém zápase Valletta Cupu 2022 se Česká republika utká s Rumunskem v Marsa Cricket Club v Marse.

Po prohře s Maltou se Česko vrátilo, aby v dalším zápase porazilo Bulharsko komplexně. Budou se snažit posouvat vítěznou sílu dopředu.

Poté, co si Česká republika vzala raketu jako první, umístila na board masivních 258, a to díky rohům jiskřícím z automatů. Střelci pak nastoupili a podpořili svého stopera, aby srovnal bulharskou stranu na 170.

Naopak Rumunsko se ve svém předchozím zápase střetlo s Maďarskem. Nedařilo se jim střílet unisono a budou se těšit na comeback v příštím zápase.

Rumunská strana udeřila jako první, skórovala 158 ve 20 případech a ztratila sedm branek. Nadhazovači se hodně snažili, ale podařilo se jim chytit pouze čtyři branky, protože neubránili celkový počet. Maďarská strana stíhala celkem na osmnáctém místě.


Detaily zápasu:

zápas: Česká republika – Rumunsko, zápas 11, Valletta Cup, 2022

datum a čas: 13. května 2022, pátek, 15:30 IST

místo: Marina Al-Riyadi, Marina


Report ze zápasu mezi Českou republikou a Rumunskem

Stadion v Marsa Sports Club je nejlepší dráha. Útočníci si užívají údery na tento povrch, kde míček dobře dopadá na raketu. Nadhazovači mají často tendenci ztrácet známku.


Předpověď počasí Česká republika vs Rumunsko

Teplota v Marse se má pohybovat mezi 16 a 23 stupni Celsia. Zůstanete hydratovaní po celý den.


Česká republika – Rumunsko potenciální sestava

Česká republika

Centuries od Sabawoona Daviziho (115* z 59 míčů) a Dylana Steyna (106 z 55 míčů) jim pomohly skórovat 258 na palubovce v jejich poslední hře. Naveed Ahmed obdržel s míčem tři branky a pomohl svému týmu úspěšně bránit celek.

pravděpodobně jedenáct

Sabawoon Davizi, Dylan Steyn, Vyshakh Jagannivasan, Sudesh Wickramasekara, Arun Ashokan (c), Sazib Bhuiyan, Ritik Tomar, Divyendra Singh (wk), Naveed Ahmed, Shubhranshu Chaudhary, Smit Patel

READ  BJK Cup: Polka Iga Swiatek se kvalifikuje do finále, Česká republika vede Británii

Rumunsko

Příspěvky od Taranjeet Singh (43) a Vasu Saini (47) jim pomohly skórovat 158 ​​ve 20 zápasech v předchozím zápase. Ejaz Hussain dostal dvě branky, ale nedokázal vytvořit více vnitřních cest a zápas prohrál o šest branek.

pravděpodobně jedenáct

Ramesh Satisan (c), Taranjit Singh, Ijaz Hussain, Sivakumar Perialwar, Vasu Saini, Abdul Shakur (týden), Sukhi Sahi, Gaurav Mishra, Cosmin Zavoyo, Raj Kumar, Marian Gerasim


Předpovědi zápasů Česká republika vs Rumunsko

Oba týmy měly v předchozích zápasech rozdílné štěstí. Česká republika bude mít v této soutěži vítěznou dynamiku a bude se snažit v ní pokračovat proti trápícímu se rumunskému týmu v pátek.

Tip: Česká republika tento zápas vyhraje.


Sledujte podrobnosti o vysílání utkání Česká republika vs Rumunsko a seznam kanálů

TELEVIZE: nedostupné

Živé vysílání: FanCode


Otázka: Naveed Ahmed vezme dvě nebo více branek?

zatím 0 hlasů

Editoval Sudeshna Banerjee

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.