Vladimir Putin ukázal svou „násilnou povahu“ v loveckém kousku jelena: zpráva

Vladimir Putin ukázal svou „násilnou povahu“ v loveckém kousku jelena: zpráva

Ruský prezident Vladimir Putin Řezání srdce jelena při lovu Silvio Berlusconi Bývalý Berlusconiho kolega řekl, že mu to zesnulý italský premiér naservíroval na podnose, ze kterého zesnulý italský premiér zvracel.

Kaskadérský kousek odhalil „násilnou povahu ruského prezidenta“, řekl mu kolega Berlusconi.

Fabrizio Cecchetto, bývalý senátor z Berlusconiho strany Forza Italia, řekl novinám: Corriere della Sera Nedělní rybářský výlet páru v roce 2013 do jednoho z Putinových prázdninových domů.

podle Přeložil PoliticoPutin si všiml dvou jelenů a předal svou pušku nováčkovi Berlusconimu, který odmítl střílet. Putin tedy zastřelil dvě zvířata, jedno z nich rozčtvrtil a vytáhl mu srdce, zatímco Berlusconi pozoroval.

„Vladimir mi ukázal násilnickou povahu, jakou jsem si u tak laskavého a racionálního člověka nikdy nepředstavoval,“ řekl Berlusconi.

Pak muž z Putinovy ​​delegace předložil Berlusconimu krvácející orgán na podnose a řekl, že to bude výjimečné jídlo.

Berlusconi řekl, že incident mohl být „jen zvyk lovce“, jak vzpomíná Seccito

Putin v minulosti přiznal, že některé jeho kaskadérské kousky jsou ve volné přírodě Bylo to organizovanéZdá se ale, že jeho lov jelenů s Berlusconim kontroverznímu trojnásobnému premiérovi utkvěl v paměti.

Berlusconi, kterého sužují skandály Zemřel v roce 2023Když zuřila ruská invaze na Ukrajinu, vyvolal opovržení, když si vyměnil dárky s Putinem.

Ruský prezident Vladimir Putin a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi, na snímku z roku 2015, prý spolu vyrazili na nezapomenutelný rybářský výlet.

Ruský prezident Vladimir Putin a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi na snímku z roku 2015 prý spolu vyrazili na nezapomenutelný rybářský výlet. Sasha Mordovets prostřednictvím Getty Images

Příbuzný…

READ  Indická kosmická loď dokončí svou jízdu a je uvedena do „režimu spánku“. Vesmírné novinky

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *