GTA Trilogy Dev reaguje na frustrace fanoušků a říká, že aktualizace již probíhají

Grand Theft Auto: The Trilogy – Ultimate Edition Nyní je k dispozici na Nintendo Switch a mnoha dalších platformách, ale nezačal dobře – fanoušci se mají s každou hrou setkat s nejrůznějšími problémy.

Tuto nejnovější trilogii, pokud byste to nevěděli, měl na starosti tým z Floridy z Grove Street Games – který přesouvá GTA tituly na různé platformy už téměř deset let a je zodpovědný za nejnovější úsilí. Generální ředitel a majitel společnosti Thomas Williamson veřejně uznal kritiku fanoušků – s následujícím tweetem, který pravděpodobně nebyl pro mnoho fanoušků žádným překvapením:

„Je tak vzrušující vidět kluky tam venku, jak si opravdu užívají to, co jsme je dali dohromady. Upřímně si užívám tuto jedinečnou úroveň kontroly v našem studiu. Dnes slavíme spuštění našeho obrovského projektu, zatímco pracujeme na aktualizacích.“

V dřívějším tweetu se zdálo, že Williamson vysvětluje závažnost situace a tlak, pod kterým byl tým, když představoval konečnou verzi:

„Jak umění stárne, to, co bylo v té době špatné, se stává úctou a stává se historií. Je důležité to zachovat. Nejprve propustí Hana. Malý krok pro člověka. Některé chyby je třeba napravit a některé zachovat. Rozhodnout o konci je velkou zodpovědnost.“

Pozitivní je, že Williamsonův nedávný tweet zmiňuje, jak tým pracuje na „aktualizacích“ – což znamená, že to přinejmenším vyřeší nějaký Jeden z problémů, se kterým se hráči dosud mohli setkat. Pokud máte nějaké problémy s triem sami, doporučujeme vám jít na zprávu přes Stránky podpory Rockstar, kde se vše „shromáždí a zváží“.

Jak jste zatím našli GTA Trilogy na Nintendo Switch? Setkali jste se sami s nějakými problémy? Řekněte nám níže.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *