Powerline Multitel České republiky

20.10.2022

Tým nedávno jmenovaného distributora Multitel Pagliero pro Českou republiku a Slovensko – Inreca Plosini Servis – nainstaloval nový 22,6metrový nákladní automobil MJ226 na podvozek Mercedes-Benz Atego 4×4, speciálně vyvinutý pro vysokonapěťové stavební práce. Elektrické dráty.

Předat

Vozidlo je navrženo pro zdolávání nerovného terénu a má 12,4 metru dlouhý teleskopický výložník s dosažitelným čtyřdílným výložníkem s maximální nosností plošiny 250 kg, 80 kg nebo 9,4 metru.
Jednotka navazuje na 37,5metrový zakázkový výtah MJ375 dodaný na Letiště Praha. INREGA také dokončila výstavbu nové budovy centrály s velkými a moderními dílnami a kancelářemi.

Wit Dolasalek (LR) si vyměnil ruce s Lorenzem Godanem z Multitel Pagliero a Peterem Matejicem z Inregy

Generální ředitel Jiří Stranad řekl: „Spolupráce s Multitel Paglioro nám umožňuje mít kompletní portfolio pracovních platforem. Nově můžeme našim zákazníkům nabídnout řešení s dvojitými teleskopickými výložníky nebo 300 kg koše. Podpora jednoho z největších evropských výrobců zvedacích plošin pro nákladní vozidla otevírá novou kapitolu naší historie.

Uherský Brod Uherský Brod se nachází jihovýchodně od Brna a severně od Bratislavy. Specializuje se na prodej a servis široké škály zvedacích pracovních plošin montovaných do vozidel a má pověst poskytování zakázkových jednotek pro specifické aplikace. Loni byl označen jako Multitel.

READ  Blížící se pivní festivaly v České republice si nemůžete nechat ujít

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.