Česká republika na konferenci MILT v Goa: odhalení kouzla bohémské pohostinnosti

Česká republika na konferenci MILT v Goa: odhalení kouzla bohémské pohostinnosti

Česká agentura cestovního ruchu se tým #VisitCzechia zúčastnil vážené MILT Conference, přední akce ponořující se do nových příležitostí a inovací v oblasti meetingů, pobídek a konferenční turistiky. Tým českého cestovního ruchu #VisitCzechia se zúčastnil vážené konference MILT, první akce svého druhu, která se ponoří do nových příležitostí a inovací v oblasti meetingů, pobídek a konferenční turistiky.

Akce, na které se sešli přední představitelé a odborníci z oboru, se konala 2. až 3. srpna v indické Goa. Konference MILT se zúčastnila také významná DMC z České republiky, včetně Vedi Tours zastoupené Irinou Vedinou a Compass Praha zastoupeného Marko Brumatem.

#VisitCzechia, populární v cestovním ruchu a pohostinství, hrdě představuje své různé atrakce MICE skupinám, korporacím, organizátorům akcí a dalším. Konference MILT byla prestižním setkáním, které přilákalo přední představitele oboru a odborníky k prozkoumání nových příležitostí.

Uprostřed harmonické atmosféry #VisitCzechia srdečně přivítala všechny účastníky MILT a nabídla otevřené pozvání vydat se na vzrušující cestu objevování v této atraktivní a okouzlující destinaci. Udělejte z #Czech Republic svou další destinaci tím, že zažijete její kulturu a kouzlo bohémské pohostinnosti, která zanechá úžasnou stopu ve vašich srdcích.

O Česku:

Česká republika ve střední Evropě je země známá více než 1200 zámky, šestnácti památkami světového dědictví UNESCO, termálními lázněmi, křišťálem a sklem a dlouhou historií. Kromě Prahy, známé svými lázněmi nejen v Karlových Varech, má Česká republika malebná místa jako Český Krumlov, Jihomoravsko-Brněnsko a krásnou kulturní krajinu Lednicko-valtického areálu. Místní měnou je česká koruna. Užijte si kouzlo České republiky a prozkoumejte svět kulturních divů a dechberoucí krásy.

Pro více informací navštivte náš web a instagramový účet:

https://www.visitczechrepublic.com/en-US/

https://www.instagram.com/visitczechia_in

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *