Francouzští lékaři bijí na poplach ohledně počtu pacientů s koronaviry na jednotce intenzivní péče

Francouzští lékaři vyhlásili poplach ohledně počtu pacientů na JIP infikovaných COVID-19, protože Evropa se potýká s novou vlnou případů.

Celkem 41 lékařů v pařížské nemocnici a okolí podepsalo článek v časopise Le Journal du Dimanche a varovalo čtenáře, že zdravotničtí pracovníci mohou brzy čelit rozhodnutím o tom, kteří pacienti dostanou nouzovou léčbu a kteří nikoli. Podle agentury Reuters.

Údaje francouzského ministerstva uváděly v neděli 4 872 pacientů na JIP s COVID-19 – nejvyšší počet zaznamenaný v letošním roce jako součást třetí vlny země, který dosáhl svého maxima v listopadu, ale mnohem méně než kolem 7 000 v dubnu.

Evropská země zdokumentovala 37 014 nových případů Covid-19 a 131 nových úmrtí, čímž se celkový počet zvýšil na více než 4,6 milionu případů a přibližně 95 000 úmrtí. Univerzita Johna Hopkinse Francie zaujímá čtvrté místo v celkovém počtu případů a osmý největší počet úmrtí v jakékoli zemi.

Někteří odborníci tvrdí, že částečné uzavření Francie v oblastech s vysokou infekcí, včetně Paříže, nestačí k boji proti šíření viru a nejnákaznějších variant. Francouzský prezident Emmanuel MacronEmmanuel Jean-Michel Macron Harris sleduje v Bílém domě svou vlastní jedinečnou cestu. Nejste si jisti americkými úmysly, čtyři spojenci procvičují své námořní svaly a vstupují do Paříže do uzamčení po dobu 4 týdnů uprostřed rozšířených variant COVID-19 více Podle agentury Reuters stál za svou výzvou, aby školy zůstaly otevřené a aby se v tuto chvíli zabránilo dalšímu úplnému uzavření.

Evropa se vrhá na další vlnu případů koronaviru, protože se snaží efektivně distribuovat a podávat dávky vakcín napříč 27 bloky. Podle ministerstva zdravotnictví Francie dala v neděli dávky vakcíny COVID-19 téměř 7,8 milionům lidí.

Američtí představitelé zdravotnictví varovali, že Evropa může ukázat budoucnost Spojených států „Nárůst, kterému se lze vyhnout“ Pokud Američané nebudou dodržovat omezení týkající se koronavirů.

READ  Národní centrum pro hurikány: Cesta tropické bouře Iana se posouvá na západ a zvyšuje se pravděpodobnost, že v NC příští týden zažije silný déšť | sledovač | NOAA

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *