Reggie Fils-Aimé je velkým zastáncem blockchainu a „play to Own“

Reggie Fils-Aimé je velkým zastáncem blockchainu a „play to Own“

Na akci SXSW minulý měsíc v Austinu v Texasu vystoupil Reggie Fils-Aimé na pódium, aby diskutoval o různých aspektech své kariéry, od začátku svého působení v Nintendu až po práci po odchodu do důchodu pro Gamestop a Cornell University.

Když mluvil o budoucnosti videoher a inovacích, které pohánějí toto odvětví, Reggie se dotkl konceptu Blockchain a „Play to Own“. I když nakonec myšlenku podpořil a viděl v konceptu příležitost, pevně věří, že by měla být použita v nejlepším zájmu hráče.

Interakci si můžete prohlédnout ve videu výše, ale zde je citát od Reggieho týkající se Blockchainu:

„Takže věřím v blockchain, myslím, že je to opravdu přesvědčivá technologie. Také věřím v koncept ‚play to own‘ ve videohrách a říkám to jako hráč, do kterého jsem pravděpodobně investoval 50 hodin nebo 100 hodin nebo 300 hodin ve hře, a když jsem připraven přejít k něčemu jinému, nebylo by skvělé investovat to, co jsem vytvořil? Vsadím se, že tu dnes budu mít nějaké stážisty Chtěl jsem prodat svůj ostrov Animal Crossing nejnovějšího Nintendo Switch a chtěl bych ho zpeněžit. Technologie Blockchain vložená do kódu mi to umožní.“

Reggie dále vysvětlil, že použití blockchainu by mělo být zcela promyšlené a spotřebitelsky přívětivé:

„Teď bych řekl v kontextu ‚to hráči musí dávat smysl.‘ Nemůže to být jen přístup vývojáře, který je zajímavý, nebo způsob, jak pro něj jako vývojářskou entitu vydělat více peněz. konec by to mělo být pro hráče dobré, ale já vidím příležitost.“

Tak tady to máte! Koncept blockchainu zde pravděpodobně zůstane, se společnostmi jako Ubisoft A Square Enix Oba se zavazují stát se velkými hráči v blockchainových hrách. I když samotné Nintendo nevstoupilo do říše NFT a „play to own“, v tuto chvíli to může být prostě otázka času.

READ  Pixely mohou s Androidem 12 získat výhodu automatického otáčení podle obličeje

Nezapomeňte se podělit o své názory na NFT a blockchain v komentářích níže (ale prosím, držte to civilní!).

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *