Celine Dion odhaluje, že má vzácnou neurologickou poruchu, a odkládá datum turné v roce 2023

Celine začne být emocionální, když se otevře o své diagnóze SPD

MANILA, Filipíny – Celine Dion prozradila, že trpí extrémně vzácnou neurologickou poruchou, která ovlivňuje její pohyb a používání jejích hlasivek.

Ve videu zveřejněném na jejím Instagramu ve čtvrtek 8. prosince popová ikona plakala, když vysvětlovala svůj zdravotní stav a řekla, že v únoru nebude moci obnovit své evropské turné.

„Nedávno mi byla diagnostikována velmi vzácná neurologická porucha zvaná syndrom ztuhlé osoby, která postihuje asi jednoho z milionu lidí. I když se o tomto vzácném stavu stále učíme, nyní víme, že je příčinou všech křečí, které mám.“ měl.”

„Bohužel tyto křeče ovlivňují každý aspekt mého každodenního života, někdy způsobují potíže při chůzi a nedovolují mi používat hlasivky ke zpěvu tak, jak jsem zvyklá,“ vysvětlila.

Ujistila fanoušky, že se léčí „skvělým týmem lékařů“ a s podporou svých dětí, když řeší svůj stav.

Řekla také, že tvrdě pracuje s terapeutem sportovní medicíny, aby znovu získala svou sílu a schopnost podávat výkon.

„Moc mi chybíš. Chybí mi vidět vás všechny na jevišti a vystupovat pro vás všechny. Vždycky, když dělám svá vystoupení, dávám sto procent, ale můj stav mi teď nedovoluje ti to dát.“ ,“ ona řekla.

„Abych se k vám mohl znovu dostat, nemám jinou možnost, než se v tuto chvíli soustředit na své zdraví. A doufám, že jsem na cestě k uzdravení. To je moje zaměření a dělám vše, co mohu, abych se uzdravil.“ “

Své video ukončila na emotivní notu a rozplakala se, když děkovala svým fanouškům za jejich lásku a podporu.

„Dávejte na sebe pozor. Mějte se dobře. Moc vás miluji, lidičky, a opravdu doufám, že se brzy zase uvidíme. Děkuji,“ řekla.

Syndrom ztuhlého člověka, řekla Celine, byl diagnostikován asi u milionu lidí. ti, kteří mají Zažijte ztuhlost a svalovou hypertrofii v trupu a břiše, s eventuálně rostoucí ztuhlostí celého těla, včetně nohou, paží a obličeje. Porucha také způsobuje bolestivé svalové křeče, které mohou trvat několik sekund až hodin.

Celine měla pokračovat ve svém turné Courage World Tour, které začalo v roce 2019, ale bylo pozastaveno kvůli pandemii COVID-19 a později kvůli zdravotním problémům zpěvačky.

Evropská část turné, která měla začít v Praze v České republice na konci února 2023, byla odložena na březen 2024.

Mezitím bylo zrušeno osm představení, která měla probíhat od května do července ve zcela jiných evropských městech. – rappler.com

READ  Rekordní počet zemí na medailové tabulce na mistrovství světa v atletice

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *