Miliony uživatelů Applu si mohou nárokovat část vyrovnání ve výši 25 milionů dolarů. Zde je návod.

Miliony uživatelů Applu si mohou nárokovat část vyrovnání ve výši 25 milionů dolarů.  Zde je návod.

Předplatitelé Apple Music a dalších služeb mohou mít nárok na část vyrovnání ve výši 25 milionů USD prostřednictvím programu sdílení předplatného společnosti.

Vyrovnání řeší soudní spor ohledně Apple Family Sharing, bezplatné služby, která umožňuje až šesti uživatelům přístup k několika placeným aplikacím měsíčně – včetně Apple News+, Music, TV+, Arcade a Apple Card – v rámci jediného sdíleného předplatného.

Podle stížnost, Walter Peters v. Apple Inc., Apple provozoval „klamavé“ reklamy pro Rodinné sdílení spolu se „všemi“ aplikacemi založenými na předplatném v App Store, i když většina z nich sdílení prostřednictvím služby nepodporovala. Výsledkem bylo, že miliony zákazníků byly klamány k nákupu předplatného prostřednictvím aplikací třetích stran, „které by si jinak nezakoupili“, tvrdí právníci v žalobě.

Apple popřel jakékoli pochybení v rámci vyrovnání a že by uvedl zákazníky v omyl.

Zákazníci z USA, kteří mají plán Rodinného sdílení a zakoupili si předplatné aplikace třetí strany mezi 21. červnem 2015 a 30. lednem 2019, mohou podat nárok v rámci vyrovnání.

Jak mohu nárokovat peníze v rámci vyrovnání Apple?

Lidé, kteří používali Apple Family Sharing a jsou způsobilí v rámci vyrovnání, mohou požádat o náhradu škody prostřednictvím nároků webová stránka. Pokud máte identifikační číslo a PIN, můžete svůj nárok podat prostřednictvím webové stránky; Pokud ne, musíte si stáhnout možnost platby, vyplnit ji a poslat poštou Formulář Z webu případu.

Termín pro podání přihlášek je dle webu osady 1. března 2024. Žadatelé, kteří předloží své nároky po uplynutí lhůty, nedostanou náhradu.

Kolik je výplata?

V rámci vyrovnání mohou způsobilí členové třídy očekávat, že dostanou „až 30 $“ podle FAQ. rozdělit Z reklamačního webu.

Jak dostanu zaplaceno?

Máte-li nárok na vrácení peněz, můžete si vybrat mezi dvěma způsoby platby: převodem ACH (elektronická platba) nebo šekem, v závislosti na způsobu platby. umístění.

Do uzávěrky přihlášek musíte uvést své platební preference, jinak riskujete propadnutí vaší části vyrovnání.

Jak zjistím, zda se kvalifikuji?

Oprávnění zákazníci obdrží e-mail s informacemi o vyrovnání, říká The Verge zmíněno. Máte nárok, pokud jste si v období od 21. června 2015 do 30. ledna 2019 zakoupili předplatné prostřednictvím aplikace třetí strany v rámci plánu Rodinného sdílení s alespoň jednou další osobou.

Pokud neobdržíte oznámení, i když splňujete požadavky způsobilosti, stále můžete podat reklamaci pomocí formuláře na webu vypořádání a odeslat jej poštou.

Pro členy třídy existuje možnost odhlášení. Kdo by se měl odhlásit?

Pokud máte v úmyslu podat samostatnou žalobu proti společnosti Apple pro jakékoli hromadné žaloby, můžete se odhlásit. Chcete-li to provést, musíte poslat dopis, který obsahuje vaše kontaktní údaje, podpis a prohlášení vysvětlující vaše rozhodnutí odmítnout vyrovnání, pracovníkovi daného případu.

Případně můžete vyplnit, vytisknout a poslat poštou formulář žádosti o odhlášení z webové stránky vyrovnání.

Váš požadavek na odhlášení by měl být zaslán na následující adresu: Peters v. Správce urovnání skupinové akce společnosti Apple, PO Box 301134, Los Angeles, CA 90030-1134. Vaše přihláška musí být doručena poštovním razítkem nejpozději 1. března 2024.

READ  Nová kamera Street View od Googlu je přenosnější (a vypadá divně atraktivně)

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *