Jefferson, Czech Power Texas softball Weber State po krajském vítězství

Jefferson, Czech Power Texas softball Weber State po krajském vítězství

Seattle – NCAA softballové oblasti přicházející do Texas Longhorns čtou, aby se zaměřily na to, co mohou ovládat.

Nemohli ovlivnit rozhodnutí výběrové komise NCAA poslat je do Seattlu, ale v pátečním úvodním zápase proti Weber State měli Longhorns plnou kontrolu a dominovali velké denní jízdě na talíři Jane Jeffersonové. Estelle vyhrála 6:0 z České republiky.

Texas je v regionu nový, protože v této sezóně dopadl 38-17-1 a skončil třetí v Big 12, ale nebyl vybrán jako jeden z 16 regionálních hostitelů.

Dále: Scott, Washington nováčci v texaském softballu, aby zazářili na NCAA

Hlavní trenér Texasu Mike White řekl: „Byl to rok práce. Nemyslí si, že jsme dost dobří.“ Jediné, co musíme udělat, je vyjít ven a ukázat se a hrát hru, kterou víme, že umíme.“

V pátek Longhorns ukázali svůj nadhazovací štáb trochu do hloubky.

Češi (11-1), kteří vstoupili do hry s epochou 3,71, nadhazovali v nejlepším případě a dali Wildgates pouze pět výher s jednou chůzí přes sedm směn a šest strikeoutů.

Texaská nadhazovačka Sophia Simpsonová před březnovým zápasem proti Alabamě nanesla na nadhazovačku Estelle Czech balzám na rty.  V pátečním regionálním vítězství 6:0 v NCAA v Seattlu porazil Čech, druhák, Weber State jako poslední longhorn.  Povolila pouze pět výher.

Dvě z těchto pěti výher, které vzdal, dosáhly vrcholu v první směně, protože Faith Ho z Weber State vedla hru s double, poté nadhazovačka Wildcats Ariza Hendersonová postoupila na třetí místo v singlu.

Ankety: Under the Cloud of Distractions, Texas softball míří na západ pro NCAA

Ale třetí patro bylo tak blízko, že běžec z Wildgates byl k dispozici celý den. Chloe přišla z české směny poté, co se připojila k McClellanovi McCusseymu na double play s pop-outem od Camarera.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *