Aktualizace Happy Home Paradise od Animal Crossing bude „prvním a jediným placeným DLC“ pro hru

Foto: Nintendo

Slyšeli jsme jak Animal Crossing: New Horizons téměř Poslední velká bezplatná aktualizace, ale možná nevíte, že jde o soubor Happy Home Jannat Expansion Pro hru – která dorazí ve stejný den (5. listopadu) – půjde o herní „první a jediné“ placené DLC.

Nintendo to jasně uvedlo v následujícím prohlášení pro IGN:

Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise nabízí nový herní zážitek, ve kterém se hráč připojí k týmu plánování ráje a pomůže klientovi uskutečnit vysněný domov v resortu.

„Je to velká aktualizace Animal Crossing: New Horizons a nabízí odlišný a odlišný herní zážitek. Proto dávalo smysl zařadit ji jako první a jediné placené DLC pro Animal Crossing: New Horizons.“

I když to bude pro placená DLC, pokud jde o aktualizace – pravděpodobně stále budou existovat nějaké „menší“ záplaty, které budou vydány v budoucnu (až dorazí poslední „hlavní“ vydání), aby alespoň opravily chyby a opravily případné problémy.

Nutno podotknout, že DLC bude také Předplatitelé NSO Expansion Pack k němu mají přístupCo si myslíte o tom, že Nintendo brzy ukončí placenou podporu DLC pro Animal Crossing: New Horizons? Zanechte komentář níže.

READ  Hry Netflix se začínají globálně rozšiřovat na Android, s iOS „na cestě“

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *