Microsoft a Qualcomm spolupracují na vytvoření Windows na vývojářském počítači ARM

Microsoft se spojil s Qualcommem a vytvořil Windows na ARM vývojářské sadě. Mikropočítač se začne prodávat v obchodě Microsoft Store letos v létě a je navržen tak, aby byl na dosah, aby povzbudil vývojáře k vytváření aplikací ARM64 pro počítače založené na Snapdragon.

Aby vývojáři mohli plně otestovat aplikace ARM64 ve Windows, museli vývojáři doposud nakupovat zařízení, jako je Surface Pro X. Toto je nákladné školení pro vývojáře, zvláště když se Surface Pro X prodává od 999 $ a více. Ačkoli společnosti Microsoft a Qualcomm za tuto novou vývojovou sadu nedaly cenu, existují sliby, že bude cenově dostupnější než to, co si dnes mohou vývojáři koupit.

Surface Pro X byl jednou z mála možností pro vývojáře dříve.
Foto Amelia Hollowate Kralese / The Verge

„Tato skupina vývojářů softwaru poskytuje cenově dostupnou alternativu k jiným spotřebitelským a komerčním zařízením,“ Říká Miguel Nunes, Qualcomm, senior manažer produktového managementu. „S menší konfigurací stolního počítače tato skupina poskytuje vývojářům větší flexibilitu než možnosti notebooků a za nižší cenu.“

Oznámení o vývojové sadě přichází přesně tak, jak Qualcomm odhaluje Procesor Snapdragon 7c ARM druhé generace. Je určen pro základní počítače se systémem Windows a Chromebooky s taktovkou oproti původnímu.

Tato vývojová sada také pomůže vývojářům otestovat novou emulaci aplikace x64 společnosti Microsoft pro Windows na ARM. Tento Šel na konkurz Pro Windows v prosinci a umožňuje uživatelům spouštět 64bitové aplikace, které ještě nebyly kompilovány pro zařízení založená na ARM. Simulační vrstva načte soubor Kompletní sada kompatibility aplikací Pro Windows na ARM, jakmile je plně k dispozici koncovým uživatelům.

Společnosti Microsoft a Qualcomm slibují, že během této doby zveřejníme více informací o této vývojové sadě Stavět 2021 dnes„V relaci s názvem„ Co je nového pro vývojáře desktopových aplikací Windows “.

READ  Xbox Game Pass je zaměřen na sportovní fanoušky NBA 2K21, Madden NFL 21, NHL 21 a dalších

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *