Shiro Tokisada Amakusa bylo oznámeno jako DLC přicházející v červnu do Samurai Shodown spolu s novým portem Steam.

Big Boss je zpět

Zdá se, že SNK dnes večer všechny překvapila odhalením další postavy, která se připojí k Season 3 Samurai Shodown, stejně jako remaku hry, na kterou se fanoušci ptají už dva roky.

Vývojář dnes večer oznámil, že Shiro Tokisada Amakusa se vrátí jako třetí postava v Season Pass 3 spolu s novou verzí stíhačky Steam.

Amakusa debutoval jako hlavní postava původní hry SamSho v roce 1993 a od té doby je součástí téměř všech hlavních titulů – takže není žádným překvapením, že se znovu objeví v restartu.

Vzhledem k tomu, že byl původně nemrtvým bojovníkem přivedeným zpět k životu Ambrosií, aby přivedl na svět nějaké zlo, bude zajímavé sledovat, zda bude Amakusa opět darebák, nebo jestli bude prosvitat jeho původní jemná povaha. Díky tomuto výrazu v jeho tváři si myslím, že by mohl být první.

Bývalý šéf bojuje s Magic Gem, kterého se může zbavit a vrátit se k němu, takže je pravděpodobné, že je navržen tak, aby obsahoval více než jednu oblast v aktuálním titulu.

Pokud SamSho nakonec nepřijme obsah sezóny 4, je Amakusa pravděpodobně předposlední bojovník DLC přidaný do hry.

Cham Cham a Hibiki Takane z The Last Blade byly dříve vydány jako součást Season Pass 3 a stále existuje crossoverová postava Guilty Gear, která věci zabalí, která ještě nebyla odhalena.

Jak Amakusa, tak nový SamSho Steam Port jsou naplánovány na spuštění ve stejný den, 14. června, takže máme o něco méně než měsíc čekat na další aktualizaci bojové hry SNK.

READ  WhatsApp bude dnes zakázán na milionech iPhonů a Androidů

Samurai Shodown byl poprvé vydán v červnu 2019, po kterém následovalo vydání obchodu Epic Games v roce 2020. Jak mnozí předpokládali, zdá se, že Epic získal exkluzivní jednoroční smlouvu o titul, takže bude konečně k dispozici na Steamu téměř dva let po prvním spuštění.

Nebyly odhaleny žádné informace o cenách a zahrnutém obsahu ve verzi Steam, ale později se tento týden můžeme dozvědět, pokud SNK nahradí standardní reklamu King of Fighters 15 herním klipem Amakusa.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *