Coco Gauff si užila přípravu kina pro hvězdu NBA Jimmyho Butlera, aby mohla sledovat kvalifikaci US Open proti Jeleně Ostapenkové.

Coco Gauff si užila přípravu kina pro hvězdu NBA Jimmyho Butlera, aby mohla sledovat kvalifikaci US Open proti Jeleně Ostapenkové.

Coco Gauffová nedávno explodovala v kině hvězdy NBA Jimmyho Butlera poté, co sledovala čtvrtfinálový zápas US Open proti Jeleně Ostapenkové.

Goff a Butler si v průběhu let vytvořili zvláštní pouto a vzájemně se podporovali ve svých příslušných sportech. Butler byl viděn na některých Gauffových hrách, zatímco Gauff se zúčastnil některých Miami Heat.

V úterý 5. září Butler sdílel klip, jak jedinečným způsobem sleduje Gauffův čtvrtfinálový zápas proti Jeleně Ostapenkové.

Jimmy Butler na Instagramu

Goff znovu sdílela Butlerův příběh na svůj vlastní účet s titulkem, který zněl:

😂🙏 Zábavné nastavení kina.

Coco Gauff na Instagramu Cincinnati Tennis

Gauff má na US Open horkou sérii, vyhrál pět zápasů v řadě. Americká hráčka zahájila kariéru porážkou německé kvalifikantky Laury Siegemundové, poté porazila mladou Rusku Miru Andreevovou.

Devatenáctiletá hráčka čelila v následujících kolech těžším výzvám, ale svou odolnost prokázala vítězstvími nad bývalou světovou jedničkou Caroline Wozniacki, 32. nasazenou Elise Mertensovou a 20. nasazenou Ostapenkovou.

A v rozhovoru se Stephanem Bondym z New York Daily Post se Gauff podělila o to, jak jí přátelství s hvězdou NBA pomohlo zdokonalit její dovednosti.

„Tuto změnu, kterou jsem provedl v posledních několika týdnech, si lidé myslí, že se stalo něco neuvěřitelného,“ řekl Gove. „Bylo to jen mentální. Myslím, že to je to, co jsem se během let naučil sledovat Jimmyho soutěžení.“

Coco Gauff je nyní na 6. místě a v této sezóně vyhrála dva ze svých největších titulů kariéry ve Washingtonu, D.C. a Cincinnati. Jejím cílem je stát se první americkou teenagerkou, která vyhraje US Open od Sereny Williamsové v roce 1999.


Coco Gauffová se v semifinále US Open 2023 utká s Karolínou Muchovou

Coco Gauff na US Open 2023

US Open 2023 se blíží ke svému vrcholu, semifinále ženské dvouhry je naplánováno na pátek 8. září. Jeden z nejočekávanějších zápasů je mezi Coco Gauff a Karolínou Muchovou.

READ  Výuka tenisu od Bena Sheltona

Gauffová vyhrála pět titulů na okruhu WTA, z toho tři letos na tvrdých kurtech. Američan v současné době dosahuje vítězné série v 10 zápasech poté, co v srpnu vyhrál Western a Southern Open Championships.

Gauffová hrála na US Open sebevědomě a agresivně, v dosavadních pěti zápasech prohrála pouze tři sety. 19letá hráčka dominovala na základní čáře, udeřila silnými údery do terénu a pečetila výhru.

Desátá nasazená Muchová se letos dostala do dvou finále WTA na Cincinnati Open a Roland Garros. Češka se dostala do čtvrtfinále také v Indian Wells, Dubaji a Aucklandu.

Muchová hrála na US Open všestranně a svou celokurtovou hrou převálcovala své soupeřky. Sedmadvacetiletá hráčka v dosavadních pěti zápasech ztratila pouhý jeden set.

Coco Gauff a Karolína Muchová se už jednou potkaly, minulý měsíc ve finále Western & Southern Open, přičemž první jmenovaná vyhrála ve dvou setech.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *