Nový dílčí den: Nejmenší soutěž ARM MCU zakořeněná, potřebuje výzkum

Nový dílčí den: Nejmenší soutěž ARM MCU zakořeněná, potřebuje výzkum

Zavolal nám [Cedric]řekni nám o tom, Nejmenší MCU, jaké kdy viděl – Howa HC32L110. Pro ty z nás, kteří mají rádi mini produkty, je tento balíček Cortex-M0+ skvělý (datový list PDF)S nízkým výkonem, vysokým potenciálem a bohatým příslušenstvím zabaleným do 1,6 mm x 1,4 mm kusu svařitelného silikonu.

Jedná se o výpočty v měřítku zápalky, s mnohem větším výkonem, než jaký jsme dříve mohli mít v takovém měřítku k dispozici, jen čekáme na neshody. V porovnání s ATTiny20 K dispozici také v balíčku WLCSP, což je znatelné zvýšení specifikací s výkonnějším CPU, 16x RAM a 8-16x Flash! O tom nemluvě Je to $ 1 za kus v QTY1, což je o tom, co ATTiny20 jde. Vzhledem k tomu, že se jedná o BGA s roztečí 0,35 mm a 16 zubů, typický deskový dům s vámi nemusí být úplně spokojený, ale jakmile získáte flexibilní desku a předáte ji na pozemek v hodnotě soli, získáte několik šablon a přetavení. můžete okamžitě přejít na vylepšenou desku.

Nevýhody? Neexistuje žádný anglický datový list ani port Arduino a 67stránkový soubor PDF, který jsme našli, neobsahuje pár věcí, jako je záznam mapování. LILYGO slib Brzy začnou prodávat devboardy, ale jsme si jisti, že vývoj našich desek pro nás nebude těžký. Odtud doufáme Efekt podobný ESP8266 Skládání chybějících informací, jejich překlad a zpřístupňování kousek po kousku.

Pokud jde o pájení takto malých balení, vřele doporučujeme přetavení. Pokud se však rozhodnete Přejděte na trasu magnetického drátuNeodvážili bychom se namítat – jen nám určitě pošlete fotky. Koneckonců, miniaturní mikrokontroléry, jako je ATTiny20, se zdají být dostatečně atraktivní, aby se daly navrhnout Lidé si vyberou tu nejšílenější cestu Jen hrát s jedním. Říká se, že šílenství statečných je moudrostí života.

děkujeme [Cedric] Za to, že se o to s námi podělíte!

READ  Apple vydělá 5 miliard liber navíc tím, že ke svým novým iPhonům nedodává nabíječky a sluchátka

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *