Markus usiluje o podporu České republiky pro obnovení jednání o dohodě o volném obchodu mezi EU a EU

Markus usiluje o podporu České republiky pro obnovení jednání o dohodě o volném obchodu mezi EU a EU

  • prezident Ferdinand Marcos, Syn požádal Českou republiku o podporu pro obnovení jednání o dohodě o volném obchodu mezi Filipínami a Evropskou unií
  • Volal na Filipínsko-českém podnikatelském fóru v Černínském paláci 14. března
  • Řekl, že jednání vytvoří „stabilní, předvídatelné a příznivé podnikatelské prostředí, které podporuje inkluzivní a udržitelný růst a rozvoj.“

Prezident Ferdinand Marcos mladší požádal Českou republiku o podporu pro obnovení jednání o dohodě o volném obchodu mezi Filipínami a EU (FTA), uvedl v prohlášení prezidentský úřad pro komunikaci.prohlášení.

Marcos ve svém projevu během Filipínsko-českého podnikatelského fóra v Černínském paláci ministerstva zahraničních věcí zdůraznil význam obnovení Dohody o volném obchodu mezi Filipínami a EU pro dosažení společných cílů stability, hospodářského růstu a udržitelného rozvoje v zemi. kraj.

„Navíc hledáme podporu České republiky pro obnovení jednání o FTA mezi Filipínami a Evropskou unií,“ řekl Markus českým podnikatelům na fóru organizovaném filipínskou ambasádou v Praze a ministerstvem průmyslu a obchodu.

Dodal: „Věříme, že obnovení těchto jednání bude významným krokem k posílení našich obchodních vztahů s cílem vytvořit stabilní, předvídatelné a příznivé podnikatelské prostředí, které podporuje inkluzivní a udržitelný růst a rozvoj.“

Jednání o obchodní a investiční dohodě mezi PH a EU začala 22. prosince 2015, v únoru 2017 následovalo druhé vyjednávání.

Jednání byla pozastavena do července 2023, zatímco Evropská unie a Filipíny oznámily svůj záměr zahájit technická jednání s cílem jednání obnovit.

READ  Rozvíjející se trhy – Akcie klopýtnou uprostřed nervozity z obnovy v Číně, v centru pozornosti jsou údaje o pracovních místech v USA

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *