Alumnus Mackenzie Hagemeister, čeští spolužáci mluví v pátek na zimním zahajovacím ceremoniálu UNK – UNK NewsZobrazení po:
517

co: UNK zimní start
když: V pátek 16. prosince v 10 hodin
kde: Centrum zdraví a sportu UNK
Sociální média: Sledujte @UNKearney na Twitteru InstagramA Cvrlikání A Facebook Prohlédněte si fotografie a příspěvky
živé vysílání: Sledujte živé vysílání na http://unk.edu/eventdashboard

Podívejte se na úplný seznam zimních absolventů

Kearney – Univerzita v Nebrasce v Kearney bude hostit svůj zimní zahajovací ceremoniál v pátek v 10 hodin v Campus Health and Sports Center.

Kancléř Doug Christensen během ceremoniálu udělí tituly 405 postgraduálním a vysokoškolským studentům a předá výroční cenu Leland Holdt/Security Mutual Life Outstanding Award. Dále uděluje čestné doktoráty mladším řečníkům Martinu Elbelovi a Janu Stejskalovi, kteří koordinují zahraniční studijní program mezi UNK a Univerzitou Palackého v Olomouci.

UNK založila na počátku 90. let zahraniční studijní program s Univerzitou Palackého. Od té doby se zúčastnilo více než 700 studentů.

Elbel začal program koordinovat v roce 1998 a v následujícím roce se k němu přidal Stejskal. Společně program posílili a vylepšili přidáním exkurzí do osnov, které studenty zavedou do historických a kulturních památek v České republice, Německu, Polsku, Maďarsku a Itálii. Přednášejí v olomouckých učebnách a během jednoho nebo dvou dnů stojí studenti tam, kde se učili. Elbel a Stejskal také vyvinuli kurz českého jazyka pro studenty UNK.

Jsou s účastníky téměř na každém kroku zahraničního studia – od organizace dopravy po poskytování vedení, supervize a poradenství.

Oba rodáci z České republiky, Elbel je docentem Univerzity Palackého a Stejskal působí jako děkan Filozofické fakulty. Oba mají magisterský titul v oboru medievistika na Středoevropské univerzitě a doktorát z historie na Univerzitě Palackého.

Mackenzie Haegemeister
Mackenzie Haegemeister

Studentským řečníkem na zahajovacím ceremoniálu tento týden je Mackenzie Hagemeister z Arlingtonu, který absolvoval summa cum laude s titulem BA v roce psychologie.

Hagemeister, příjemce prestižního stipendia rady guvernérů, byl součástí programu UNK Honors Program, vysokoškolských výzkumných pracovníků, Mortar Board Honor Society a Sigma Xi, Scientific Research Honor Society. jí Výzkum zaměřený na sezónní afektivní poruchu Jako cíl pro objevování léků nedávno obdržel grant ve výši 395 000 $ od Národního institutu zdraví, přičemž toto financování podporuje projekt do srpna 2025.

Hagemeister zahájí lékařskou fakultu letos na podzim na University of Nebraska Medical Center.

K absolventům promluví také Bob Farris, předseda představenstva Northwestern University Board of Regents. Státní hymnu zahraje Zach Ochner z North Platte a korepetitorka UNK Miriam Kim. Ochsner absolvoval magna cum laude s titulem B.A Hudební výchova.

Ti, kteří se nemohou zúčastnit osobně, mohou ceremonii sledovat prostřednictvím živého přenosu na adrese webové stránky UNK. Nahrávku je možné shlédnout i později na webu.

Informace o parkování

Účastníci promoce mohou zaparkovat svá auta v oblastech západně od zdravotního a sportovního centra. Návštěvníci s handicapem mohou parkovat východně od Centra zdraví a sportu. Ti, kteří přepravují postiženou osobu, budou moci vysadit jednotlivce na východní straně komplexu, ale budou muset přesunout své vozidlo jinam.

Návštěvníci na invalidním vozíku mohou sedět v rohových sedacích sekcích v hlavním patře Centra zdraví a sportu nebo využít výtah v severovýchodním rohu budovy k sezení ve vyhrazené části podlahy stadionu.

Dveře se otevírají v 8:30READ  Hajj Neeraj Chopra: Seznamte se s Janem Železným, vyhrajte zlato a stříbro v hodu oštěpem ve Finsku

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *