Manchester City nabízí Harrymu Kaneovi nabídku Tottenhamu nejméně 100 milionů liber | Harry King

Manchester City podal úvodní nabídku na Harryho Kanea, což by zaručilo Tottenhamu pro anglického útočníka minimálně 100 milionů liber.

City jsou připraveni diskutovat o dohodě pro hráče i o penězích, ale Tottenham nemá v úmyslu přijmout jejich nabídku pro 27letého hráče, který klubu řekl, že se chce přestěhovat. Premiéra neobsahuje možnost vyměnit hráče, ale jména, která mají být zahrnuta do budoucích jednání, jsou chápána jako Raheem Sterling, Aymeric Laporte, Gabriel Jesus a další.

Město skórovalo pod 65 mil. Liber, ale je připraveno to rozbít ve snaze o Kanea, kterého si Pep Guardiola stanovil jako svůj primární cíl posílit stranu, která v minulé sezóně zvítězila v Premier League a Carabao Cup a dosáhla Ligy mistrů. Finále.

Předseda Tottenhamu Daniel Levy je odhodlán udržet si Kanea, kterému zbývají tři roky smlouvy.

Kane se v současné době zaměřuje na Euro 2020, kde dvě neuspokojivé osobní výkony nesplnily jeho cíl. Anglie bude v úterý čelit České republice v jejich posledním skupinovém zápase. Řekl, že otázka jeho budoucnosti „nikdy neovlivnila“ jeho výkon.

Rychlý průvodce

Jak se mohu přihlásit k odběru novinek o sportu?

ukázat

  • Stáhněte si aplikaci Guardian z obchodu iOS App Store pro telefony iPhone nebo Google Play Store pro telefony Android vyhledáním výrazu „The Guardian“.
  • Pokud již máte aplikaci Guardian, ujistěte se, že používáte nejnovější verzi.
  • V aplikaci Guardian klepněte na žluté tlačítko vpravo dole, poté přejděte na Nastavení (ikona ozubeného kola) a poté na Oznámení.
  • Zapněte sportovní oznámení.

Děkujeme vám za vaši reakci.

Kane naznačil, že City by byl jeho preferovaným cílem, protože jmenoval hráče Premier League Kevina De Bruyna, kterého by rád připojil. „Některé míčky, které vidím v řadách City, jsou jen snem útočníka,“ řekl minulý měsíc Kane.

Tottenham zůstal bez manažera poté, co jednání s kandidáty včetně Antonia Contého, Paola Fonsecy a Gennara Gattuse nepokročila. Kane strávil celou svou kariéru v Tottenhamu, aniž by vyhrál tituly, a tlačí se ke svým ambicím.

READ  Trhy střední a východní Evropy - Fortnite znovu nabral sílu před rozhodnutím o úrokových sazbách v Maďarsku

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *