Létající auta přijdou v příštích dvou letech, říká generální ředitel Doroni Aerospace

Výhradní

létající auta

Připoutejte se, brzy přijdou…

Vyžaduje se minimální zaškolení

Létající auta by mohla být velmi rychle na trhu mnohem dříve, než jsme si mysleli…podle generálního ředitele Aerospace, který tvrdě pracoval na tom, aby se tento sci-fi sen stal skutečností.

Doron MerdingerCEO společnosti Doroni Aerospace Inc. , připojí se k nám v úterý „TMZ Live“ – vyplní informace o tom, jak by se nová létající auta jeho společnosti mohla prodávat v příštích několika letech… a dodal, že jeho tým je již testuje na projektu na Floridě.

Jejich auto se jmenuje Doroni H1 a je to dvoumístné, které dokáže jezdit stovky stop nad zemí pomocí joysticku – nikoli volantu. Podle Dorona může být budoucí bič užitečný hned několika způsoby.

Jízda vás sice vyjde o pár stovek G zpět… ale Doron říká, že jeho posádka dělá vše, co je v jejích silách, aby to pro vás byla opravdová rána – včetně působivé maximální rychlosti.

Administrativa Biden-Harris dnes zveřejnila rozpočtový požadavek NASA na fiskální rok 2024: https://t.co/OpL1rl6D32

Návrat na Měsíc, abychom se připravili na Mars, vypořádali se se změnou klimatu, učinili létání bezpečnější, posílili naši pracovní sílu a vytvořili pracovní místa: to je ono. #statovnasa. pic.twitter.com/Ih4jF4FazC

– NASA (@NASA) 9. března 2023

pro ty nevědomé, prezident Biden Minulý týden požadovala pro NASA rozpočet 27,2 miliardy dolarů, přičemž část peněz byla použita na testování létajících aut.Doron je jednou z několika společností spolupracujících s NASA směrem k budoucnosti na obloze.

BTW – Bidenův požadavek na rozpočet přišel na řadu trumf Vyzval vládu, aby investovala do technologie… řekl, že musíme násilně porazit Čínu. Kromě toho existují další startupy, které vyvíjejí také létající auta.

Překonejte vesmírný závod… ve městě je nová soutěž!READ  Returnal Patch 1.3.4, který je nyní k dispozici na PS5, opravuje chybné chyby při ukládání

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *