Keplinger z Coldwater soutěží s týmem USA Bowling na Světových hrách

Birmingham, L.; Světové hry 2022 začaly ve čtvrtek v Birminghamu v Alabamě a letošní události měly trochu místní nádech, protože absolvent Coldwater a současný nadhazovač Wichita State University Alec Kiplinger soutěží s týmem USA v bowlingu.

Světové hry jsou mezinárodní multisportovní událostí skládající se ze sportů a disciplín, které se na olympijských hrách nesoutěží a konají se po dobu 11 dnů.

Některé ze soutěžních disciplín na Světových hrách zahrnují DanceSport, Roller Sports, některé druhy gymnastiky, házenou, fotbal, florbal, házenou, curlball, lakros, squash, raketbal, softball, rugby na vozíku a různé variace. síla. A samozřejmě přetahování, lukostřelba, kulečník, bowling plus řada dalších disciplín.

Alec Kiplinger z Coldwater (uprostřed) pózuje se svými spoluhráči v mládežnickém týmu USA po zisku stříbrné medaile na mistrovství světa v roce 2022

Hry se konají každé čtyři roky, stejně jako olympijské hry, a byly vytvořeny, „aby poskytly jedinečné prostředí pro tisíce sportovců z různých sportů a zemí, aby se připojili k oslavě jednoty a přátelství napříč všemi hranicemi (Worldgames.org).“

Kiplinger, absolvent Coldwater High School 2019, byl jedním ze čtyř sportovců vybraných k reprezentaci týmu USA v bowlingu a v pátek se vydal do Birmingham Jefferson Convention Complex, aby soutěžil na Světových hrách. Keplingerovou doplní v týmu USA dvakrát ročně profesionální koulařka Shannon O’Keefe; Julia Bond, trojnásobná vítězka PWBA Tour; a vítěz amerického národního amatérského mistrovství v bowlingu v roce 2022 Trent Mitchell.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.