Apple je zjevně „blízko“ vydání 14palcového iPadu v letošním roce

Apple je zjevně „blízko“ vydání 14palcového iPadu v letošním roce

Apple se letos blíží uvedení svého nového 14palcového modelu iPadu. BloombergInformuje o tom Mark Gorman.


v nejčerstvější Gorman v newsletteru „Power On“ uvedl, že Apple zkoumá koncept většího iPadu‌ od roku 2021 a tento rok téměř vydal 14palcový model, který by byl dosud největším iPadem. Nyní se zdá, že žádný takový produkt v nadcházející produktové řadě společnosti Apple neexistuje.

Zdá se, že jednou komplikací byl přechod na OLED obrazovky v řadě ‌iPad‌, což může vést k mnohem vyšším nákladům na větší obrazovky tabletů. Jak již bylo dříve oznámeno, očekává se, že první modely iPadu Pro budou mít 13palcové, když se začnou prodávat v první polovině roku 2024.

Gorman jako první rozšířil fámu, že designéři a inženýři Applu zkoumají iPady s většími obrazovkami, které by mohly dále „rozmazat hranice“ mezi tabletem a notebookem. V lednu 2022 následovala zpráva, že několik dodavatelů, včetně BOE a LG, převádí továrny, aby byly schopny poskytnout Applu přibližně 15palcové OLED obrazovky vhodné pro budoucí modely ‌iPadů‌.

Únik známý jako „Majin Bu“ pak tvrdil, že Apple pracuje na iPadu‌ se 14,1palcovým displejem a čipem M2 – pověst potvrdil analytik průmyslu mikrodisplejů Ross Young, který dodal, že zařízení bude mít malý LED displej, ale bez ProMotion pro modifikátory.Proměnné obnovování až do 120 Hz. A v červenci loňského roku revidoval své předpovědi a řekl, že Apple přešel na LCD obrazovku zařízení, která se používá na iPad mini a iPad Air.

V říjnu 2022 InformaceWayne Ma oznámil, že Apple vyvíjí 16palcový iPad a doufal, že jej vydá ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023. Budoucí zařízení bude mít zhruba stejnou velikost obrazovky jako 16palcový MacBook Pro, což uživatelům poskytne mnohem větší obrazovku. plátno, se kterým se dá pracovat. Nakonec Young v prosinci řekl, že Apple zastavil plány na vydání ‌14,1palcového iPadu.

READ  Mai Shiranoy konečně dostala svůj přívěs pro The King of Fighters 15, který zasáhl svého přítele

Navzdory bouřlivému stavu zvěstí o větších modelech ‌iPadu‌ je stále možné, že by se Apple mohl zajímat o vyhlídky na uvedení takového zařízení v budoucnu. Největší iPady dostupné od roku 2018 jsou ‌‌iPad Pro‌ s úhlopříčkou 11 a 12,9 palce. To znamená, že největší iPady jsou stále menší než nejmenší MacBooky, M1 MacBook Air a M2 MacBook Pro, které mají 13,3palcovou obrazovku. Vzhledem k tomu, že ‌‌‌iPad Pro‌12.9 je již v podobném rozsahu jako 13,3palcové MacBooky a proslýchá se, že příští rok vzroste na 13palcový, zdá se jen otázkou času, kdy Apple představí mnohem větší model ‌iPadu‌.

Bloomberg Zájem společnosti Apple o větší iPady byl opakovaně diskutován, a přestože se nyní předpokládá, že 14,1palcový model iPadu, na kterém se pracovalo, byl zrušen, 16palcový model byl naposledy ohlášen Informace Mohlo by to být stále v aktivním vývoji, i když jsme o tom nějakou dobu nic neslyšeli.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *