Lednový pokles funkcí jsou pouze aktualizace aplikací a Pixel brzy získá únorovou aktualizaci

Lednový pokles funkcí jsou pouze aktualizace aplikací a Pixel brzy získá únorovou aktualizaci

Google dnes potvrdil, že lednové vydání Pixel Features Drop sestává pouze z aktualizací aplikací z Obchodu Play. Mezitím Google Store rozeslal e-mailem 20% slevové kódy na Mint Pixel 8 a 8 Pro.

Ve srovnání s předchozími Pixel Features Drops není v lednu k dispozici žádná doprovodná aktualizace Androidu. namísto„Aktualizace budou dostupné pouze v aplikaci prostřednictvím Obchodu Google Play.“ Aplikace Pixel Thermometer se dočkala nového vydání pro přidání měření tělesné teploty, zatímco aplikace Fitbit již byla aktualizována s podporou nahrávání.

K dispozici bude speciální verze „cts“ – například 15.3.34.29.cts.arm64 – aplikace Google pro Circle to Search. Tuto verzi můžete získat na Testovací kanál aplikace Google dnes, ale před vydáním 31. ledna je potřeba ještě jedna komponenta na straně serveru.

Magic Compose (zařízení Gemini Nano je omezeno na Pixel 8 Pro) a Photomoji jsou aktualizace zpráv Google na straně serveru, zatímco Quick Share a Seamless Audio Switching využívají služby Google Play.

Mezitím Google říká, že „pravidelná únorová aktualizace softwaru se začne uživatelům Pixel zavádět začátkem února“. Zbývá zjistit, zda se jedná o Android 14 QPR2, který právě včera dostal opravu 3.1. Program náhledu pro QPR2 začal o měsíc dříve, což vedlo ke spekulacím, že bude hotový před březnem, což je doba, kdy obvykle vychází první funkce roku. Mezitím není jasné, zda Google vydá verzi funkcí na březen.

Na druhou stranu, americký Google Store začal e-mailem zasílat 20% slevové kupónové kódy, které zadáte při pokladně, abyste si koupili Mint Pixel 8 a 8 Pro. Mincovna je k dispozici v následujících zemích:

  • Dostupnost telefonu Pixel 8: Austrálie, Rakousko, Belgie, Kanada, Dánsko, Francie, Německo, Indie (přes Flipkart), Irsko, Itálie, Japonsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Velká Británie a Spojené státy států.
  • Dostupnost Pixel 8 Pro: Austrálie, Rakousko, Belgie, Dánsko, Francie, Německo, Irsko, Itálie, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Spojené království a Spojené státy americké

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *